Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Nougat Divine Lip Pencil

€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.58 / 1kg
Out of stock

Nougat Divine

Tutu HypeRouge IconSienna StunnerMocha ObscureNougat Divine

Lines and defines the shape of your lips with smooth impeccable precision. ​ ​

  • Smooth yet precise​
  • Selected shades have matching Lip Colours
  • Contains Vitamin E, candelilla wax, castor oil​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Gloss​ ​

*Natural origin defined and calculated in accordance with ISO 16128​ ​ .​ ​​ ​

Combine with

Image of Bare Biscotti Matte Lip Colour

Others also bought

Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Relaxed Wide-Leg Cotton Trousers - Rust Brown - Still Life
Sale100% cotton
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Candy Caricature Lip Gloss - Candy Caricature - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
Knitted Sweater - Dark Brown - Lookbook
€ 29€ 49
Sale
Suede Baseball Cap - Dark Brown - Still Life
€ 39€ 69
SaleOnline exclusive
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 22
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Tie-Belt Wool Trench Coat - Mole - Still Life
Sale
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
V-Neck Cotton Jumper - Mustard - Still Life
Sale100% cotton
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Silk-Cotton Knit Jumper - Light Blue - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 49
SaleSilk-cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Burgundy/Pink - Still Life
Strappy Velvet Top - Black - Still Life
€ 22€ 59
Sale
Berry Beat Matte Lip Colour - Berry Beat - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Mini Skirt - Black - Still Life
New