Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Rouge Icon Lip Pencil

€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.58 / 1kg
Sale

Rouge Icon

Tutu HypeRouge IconSienna StunnerMocha ObscureNougat Divine

Lines and defines the shape of your lips with smooth impeccable precision. ​ ​

  • Smooth yet precise​
  • Selected shades have matching Lip Colours
  • Contains Vitamin E, candelilla wax, castor oil​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Gloss​ ​

*Natural origin defined and calculated in accordance with ISO 16128​ ​ .​ ​​ ​

Combine with

Image of Rouge Icon Matte Lip Colour
Image of Soot Smudge Eye Pencil
Sale
Image of Magnet Power Cream Eye Colour

Others also bought

Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Technical Drawstring Midi Dress - Rust Brown/Black - Still Life
Eye Marker - Ink Spill - Still Life
€ 19
1.1 ML | € 17272.73 / 1 L
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Rouge Icon Matte Lip Colour - Rouge Icon - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Brown - Still Life
Long Wool Coat - Dark Mole - Still Life
Back in stock
Relaxed Wide-Leg Cotton Trousers - Rust Brown - Still Life
Sale100% cotton
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Double Cherry Matte Lip Colour - Double Cherry - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Short Cord-Collar Denim Jacket - Dark Blue - Still Life
€ 79€ 129
Prev. Markdown: € 89
Sale
Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Rib-Knit Wool Boatneck Top - Bright Pink - Still Life
Sale100% wool
Oversized Mohair-Blend Cardigan - Dark Blue - Still Life
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Powder Blush - Blossom out - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Glass Divine Balm Highlighter - Glass Divine - Still Life
€ 12€ 22
8.7 G | € 1379.31 / 1 KG
Sale
Chunky Leather Loafers - Brown - Still Life
+1
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Relaxed Trench Coat - Dark Mole - Still Life
Oversized Wool-Cashmere Jumper - Dark Mole - Still Life
NewWool-cashmere
Ruched Cap-Sleeve Top - Beige - Still Life
Sale