Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Mocha Obscure Lip Pencil

€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.58 / 1kg
Sale

Mocha Obscure

Tutu HypeRouge IconSienna StunnerMocha ObscureNougat Divine

Lines and defines the shape of your lips with smooth impeccable precision. ​ ​

  • Smooth yet precise​
  • Selected shades have matching Lip Colours
  • Contains Vitamin E, candelilla wax, castor oil​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Gloss​ ​

*Natural origin defined and calculated in accordance with ISO 16128​ ​ .​ ​​ ​

Combine with

Image of Poised Blonde Matte Lip Colour
Image of Ink Spill Mascara
Out of stock
Image of Signature Shades Eye Colour Palette

Others also bought

Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Berry Beat Matte Lip Colour - Berry Beat - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Cotton Poplin Zip-Front Blouse - White - Still Life
Famous Brown Eye Pencil - Famous Brown - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Strappy Velvet Top - Black - Still Life
€ 22€ 59
Sale
Fuzzy Flamingo Nail Colour - Fuzzy Flamingo - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 22
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Midi Jersey Dress - Dusty Sage - Still Life
€ 29€ 59
Prev. Markdown: € 35
Sale
Cotton Mini Dress - Yellow/Florals - Still Life
€ 35€ 89
Sale100% cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Burgundy/Pink - Still Life
Brushed Mohair-Blend Cardigan - Light Grey - Still Life
Cropped Drawstring Shirt - Light Blue - Still Life
€ 49€ 79
Prev. Markdown: € 55
Sale100% cotton
Tapered Wool Jacket - Navy Blue - Still Life
€ 99€ 149
Sale
Tie-Belt Wool Trench Coat - Mole - Still Life
Sale
Mohair-Blend Knitted T-shirt - Brown - Still Life
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
€ 9€ 12
10 ML | € 900 / 1 L
+22
Sale
Soot Smudge Eye Pencil - Soot Smudge - Still Life
€ 10€ 19
1.3 G | € 7692.31 / 1 KG
+1
Sale
Cold Marble Nail Colour - Cold Marble - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Tie-Front Top - Purple - Still Life
€ 25€ 59
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Cream Blusher - Valentine - Still Life
€ 12€ 25
11.3 G | € 1061.95 / 1 KG
+1
Sale
Base Coat - Base Coat - Still Life
€ 6€ 12
10.0 ML | € 600 / 1 L
Sale