Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sienna Stunner Lip Pencil

€ 8€ 15
1.21 G | € 6611.58 / 1kg
Sale

Sienna Stunner

Tutu HypeRouge IconSienna StunnerMocha ObscureNougat Divine

Lines and defines the shape of your lips with smooth impeccable precision. ​ ​

  • Smooth yet precise​
  • Selected shades have matching Lip Colours
  • Contains Vitamin E, candelilla wax, castor oil​
  • Goes great with: Lip Colour, Lip Gloss​ ​

*Natural origin defined and calculated in accordance with ISO 16128​ ​ .​ ​​ ​

Combine with

Image of Slightly Brown Lip Gloss

Others also bought

Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Knitted Sweater - Dark Brown - Lookbook
€ 29€ 49
Sale
Candy Caricature Lip Gloss - Candy Caricature - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Powder Blush - Picture Peony - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Bouquet Satin Lip Colour - Bouquet - Still Life
€ 15€ 22
3.8 G | € 3947.37 / 1 KG
+6
Sale
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Relaxed Wide-Leg Cotton Trousers - Rust Brown - Still Life
Sale100% cotton
Peach Print Sheer Lip Colour - Peach Print - Still Life
€ 15€ 22
3.5 G | € 4285.71 / 1 KG
+3
Sale
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 22
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Ribbed Mock-Neck Top - White - Still Life
Sale
adidas SL 72 OG - Brown/Pink - Still Life
€ 59€ 100
Sale
Oversized Aviator Sunglasses - Brown Tortoise - Still Life
Leather Chelsea Boots - Black - Still Life
Sale
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Glass Divine Balm Highlighter - Glass Divine - Still Life
€ 12€ 22
8.7 G | € 1379.31 / 1 KG
Sale
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Berry Beat Matte Lip Colour - Berry Beat - Still Life
€ 17€ 22
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Silk-Cotton Knit Jumper - Light Blue - Still Life
€ 39€ 89
Prev. Markdown: € 49
SaleSilk-cotton
Powder Blush - Fancy Brick - Still Life
€ 12€ 22
4.0 G | € 3000 / 1 KG
+3
Sale
Pleated Barrel-Leg Trousers - Beige - Still Life
Sculptural Cotton V-Neck Blouse - White - Still Life
Sale100% cotton
Tapered Knit Cardigan - Dark Brown - Lookbook
SaleWool-cotton