Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Sicilian Sunrise Mini Body Mist

£ 8
50 ML | £ 160.00 / 1L
Online exclusive

Body mist with a delicate perfume that features an uplifting scent of freshly picked lemons, tickling sun-warmed wood to new life.​ ​

Top notes: Lemon, Grapefruit, Red Currant​

Mid notes: Jasmine Petals, Pineapple, Pear​

Base notes: Cedarwood, Musk, Amber​ ​

  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Forest Haze Perfume Oil - Forest Haze - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents

Others also bought

Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 15
350.0 ML | £ 42.86 / 1 L
3 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents
Ruched Loafers - Dark Brown - Still Life
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+16
Sicilian Sunrise Body Scrub - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 15
250 ML | £ 60 / 1 L
6 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Tapered Jeans - Black - Still Life
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Cotton Poplin Drawstring Shirt - Blue/Striped - Still Life
Relaxed Knit Jumper - Mole Beige - Lookbook
Blank Pages Eau de Toilette - Blank Pages - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Lilac - Still Life
+5
Cotton-wool
Wrap Blouse - Grey/Leopard Print - Still Life
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive