Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sicilian Sunrise Body Mist

£ 14
150 ML | £ 93.34 / 1L
Online exclusive

Body mist with a delicate perfume that features an uplifting scent of freshly picked lemons, tickling sun-warmed wood to new life.​ ​

Top notes: Lemon, Grapefruit, Red Currant​

Mid notes: Jasmine Petals, Pineapple, Pear​

Base notes: Cedarwood, Musk, Amber​ ​

  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive

Others also bought

Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 15
350.0 ML | £ 42.86 / 1 L
3 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Body Scrub - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 15
250 ML | £ 60 / 1 L
6 scents
Blank Pages Eau de Toilette - Blank Pages - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Terra Rosa Nail Colour - Terra Rosa - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Amber Noir Perfume Oil - Amber Noir - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Lotion​ - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Smashing Coral Lip Gloss - Smashing Coral - Still Life
£ 14
4.0 ML | £ 3500 / 1 L
+2
Ribbed T-shirt - Dark Brown - Lookbook
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Black - Lookbook
+8
100% organic cotton