Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Punk Bouquet Balsam do rąk

40 zł
250 L | 0.16 zł / 1L
Brak w magazynie

Punk Bouquet

Havana BluesPerle de CocoSardonyx FireFleur de MimosaPunk Bouquet
Luksusowy balsam odżywczy do codziennej pielęgnacji, który sprawia, że dłonie są miękkie, elastyczne i pięknie pachną nutami orchidei tygrysiej i zroszonego kwiatu lotosu, orzechowymi migdałami i słodką fasolą tonka, mchem drzewnym i delikatnym aromatem mandarynki. 250 ml

Olejek z nasion rzeżuchy łąkowej zapewnia nawilżenie

Olejek z nasion rzeżuchy łąkowej zapewnia nawilżenie

Olejek ze słodkich migdałów zawiera witaminę E, pozostawiając skórę miękką i gładką

Masło shea głęboko odżywia skórę

Podobne produkty

Balsam do rąk​ – Perle de Coco – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Punk Bouquet – Punk Bouquet – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Sicilian Sunrise​ – Sicilian Sunrise – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Mydło i balsam do rąk – Punk Bouquet – Martwa natura
95 zł
500.0 ML | 190 zł / 1 L
2 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Miami Muse – Miami Muse – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Sardonyx Fire – Sardonyx Fire – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Pink Noon – Pink Noon – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Arabesque Wood – Arabesque Wood – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Nine Notes​ – Nine Notes – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Balsam do rąk Amber Noir​ – Amber Noir – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów

Inni kupili również

Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+5
NowośćBawełna-wełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Dark Mole – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Jeansy z szerokimi skróconymi nogawkami – Niebieski – Martwa natura
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Obszerny wełniany płaszcz z paskiem – Ciemnoszary melanż – Martwa natura
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Szary melanż – Martwa natura
Nowość100% wełna merino
Spodnie z plisami – Kremowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Zielony – Martwa natura
+5
NowośćWełna-bawełna
Asymetryczna wełniana kurtka – Ciemnoniebieski – Martwa natura
Sweter z dekoltem w szpic z wełny i bawełny – Ciemnoczerwony – Martwa natura
+1
NowośćWełna-bawełna
Wełniany top z guzikami – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% wełna
Długi wełniany płaszcz – Dark Mole – Martwa natura
Cienki dzianinowy kardigan – Mole – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Dzianinowa sukienka koszulowa – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Dzianinowy T-shirt z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura
Marynarka z marszczeniami w talii – Jasnobeżowy – Martwa natura
Luźny trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem – Biały – Martwa natura
Długie skórzane rękawiczki – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Luźna jedwabna koszula – Liliowy – Martwa natura
+2
Nowość100% jedwab
Pudełkowy sweter z dzianiny – Liliowy – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna