Przejdź do:
Przejdź do nawigacji
chevron-down
Przejdź do głównej treści
chevron-down
Przejdź do stopki
chevron-down
Wyprzedaż: do 50% zniżki
Wyprzedaż: do 50% zniżki
arrow-right
logo
menu
search
ellipsis
account
ellipsis
account
favourite-inactive
favourite-inactive
bag
bag
close
chevron-down
close
chevron-down
Havana Blues Mydło do rąk
favourite-inactive
40 zł
250 L | 0.16 zł / 1L
Brak w magazynie
Havana Blues
Znajdź w sklepie
chevron-down
Wybierz rozmiar
chevron-down
Mydło do rąk, które doskonale oczyszcza i pielęgnuje dłonie, nadając im wspaniały zapach suszonych liści tytoniu unoszącego się pośród aromatów jaśminu i dojrzałych cytryn. 250 ml
Łagodne środki czyszczące zapobiegają wysuszaniu rąk.
Szczegóły i fason
chevron-right
chevron-right
Materiał
chevron-right
chevron-right
Wysyłka i płatność
chevron-right
chevron-right
Podobne produkty
plus
favourite-inactive
Mydło do rąk Amber Noir
45 zł
250.0 ML | 180 zł / 1 L
4 zapachy/zapachów
plus
favourite-inactive
Mydło do rąk Sicilian Sunrise
45 zł
250.0 ML | 180 zł / 1 L
4 zapachy/zapachów
Dostępne wyłącznie online
plus
favourite-inactive
Mydło do rąk Miami Muse
45 zł
250.0 ML | 180 zł / 1 L
4 zapachy/zapachów
plus
favourite-inactive
Mydło do rąk Pink Noon
45 zł
250.0 ML | 180 zł / 1 L
4 zapachy/zapachów
Inni kupili również
plus
favourite-inactive
Pudełkowy sweter z dzianiny
250 zł
+5
Nowość
Bawełna-wełna
plus
favourite-inactive
Pudełkowy sweter z dzianiny
250 zł
+5
Bawełna-wełna
plus
favourite-inactive
Długie skórzane rękawiczki
450 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Obszerny wełniany płaszcz z paskiem
1090 zł
+2
Nowość
plus
favourite-inactive
Jeansy z szerokimi skróconymi nogawkami
350 zł
+2
plus
favourite-inactive
Satynowe spodnie
390 zł
+1
plus
favourite-inactive
Pudełkowy sweter z dzianiny
250 zł
+5
Bawełna-wełna
plus
favourite-inactive
Długi wełniany płaszcz
1290 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Krótki trencz
650 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Kopertowy kardigan z wełny merynosów
290 zł
Nowość
100% wełna merino
plus
favourite-inactive
Spodnie z plisami
450 zł
plus
favourite-inactive
Pudełkowy sweter z dzianiny
250 zł
+5
Nowość
Wełna-bawełna
plus
favourite-inactive
Asymetryczna wełniana kurtka
890 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Sweter z dekoltem w szpic z wełny i bawełny
250 zł
+1
Nowość
Wełna-bawełna
plus
favourite-inactive
Wełniany top z guzikami
290 zł
Nowość
100% wełna
plus
favourite-inactive
Długi wełniany płaszcz
1290 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Cienki dzianinowy kardigan
290 zł
Nowość
Bawełna-wełna
plus
favourite-inactive
Dwuwarstwowa asymetryczna spódnica
450 zł
plus
favourite-inactive
Dzianinowa sukienka koszulowa
490 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Dzianinowy T-shirt z domieszką alpaki
290 zł
plus
favourite-inactive
Marynarka z marszczeniami w talii
790 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Luźna jedwabna koszula
550 zł
+2
Nowość
100% jedwab
plus
favourite-inactive
Luźny trencz
790 zł
Nowość
plus
favourite-inactive
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem
110 zł
+7
100% bawełna
Kosmetyki
/
Pielęgnacja ciała
/
Płyn do mycia rąk
/
Mydło do rąk