Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Punk bouquet Hand Lotion

€ 12
250 ML | € 48.00 / 1L

Luxurious moisturising hand lotion with a floral scent that embraces frothy vanilla soda on a rebellious rose bouquet.​ ​

Top notes: Almond, Tangerine, Green Apple​

Mid Notes: Cyclamen, Tiger Orchid, Lotus Flower ​

Base notes: Vanilla, Tonka Beans, Tree Moss​ ​

  • Keeps hands soft and supple.​
  • Fast absorbing​
  • Contains sweet almond oil and peach kernel oil.​
  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents

Others also bought

Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Body Scrub - Punk Bouquet - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Alpaca-Blend Cardigan - Dark Brown - Still Life
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Arabesque Wood - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Twist-Detail Chain Necklace - Gold - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Barrel-Leg Jeans - Mid Blue - Still Life
Chunky Chain Link Necklace - Silver - Still Life
Online exclusive
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Zip-Up Turtleneck Cardigan - Dark Blue - Still Life
Perfect Pistachio Body Wash & Body Lotion Kit - Perfect Pistachio - Still Life
€ 29
700 ML | € 41.43 / 1 L
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Relaxed Knit Jumper - Lilac - Still Life
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Scented Candle - Punk Bouquet - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Petal Expression Sheer Lip Colour - Petal Expression - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3