Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Punk Bouquet Hand Cream

€ 7
30 ML | € 233.34 / 1L

Rich moisturising cream with shea butter, featuring a floral scent that embraces frothy vanilla soda on a rebellious rose bouquet.​ ​

Top notes: Almond, Tangerine, Green Apple​

Mid Notes: Cyclamen, Tiger Orchid, Lotus Flower ​

Base notes: Vanilla, Tonka Beans, Tree Moss​ ​

  • Leaves hands feeling silky smooth.​
  • Contains shea butter.​
  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L
Arabesque Wood Hand Lotion - Arabesque Wood - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Amber Noir Hand Lotion​ - Amber Noir - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Miami Muse Hand Lotion - Miami Muse - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Nine Notes Hand Lotion​ - Nine Notes - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Punk bouquet Hand Lotion - Punk bouquet - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Hand Lotion​ - Perle de Coco - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents

Others also bought

Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Wool-Blend Socks - Black - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Punk Bouquet Perfume Oil - Punk Bouquet - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Cropped Turtleneck Jumper - White - Still Life
Wool-cotton
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Back in stockWool-cotton
Alpaca-Blend Balloon-Sleeve Jumper - Navy Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton Knitted Vest - Black - Still Life
Wool-cotton
Draped Wrap Waist Dress - Dark Brown - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Loose-Fit Tailored Trousers - Black - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Mole - Still Life
Boxy Knit Jumper - Lilac - Still Life
+5
Cotton-wool
Wool-Cotton Jumper - Brown Melange - Still Life
NewWool-cotton
Tailored Press Crease Trousers - Black - Still Life
Paper Blossom Perfume Oil - Paper Blossom - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Pink - Still Life
+1
Wool-cotton