Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Pink Noon Body Scrub

€ 17
250 ML | € 68.00 / 1L
Out of stock

Smoothing body scrub that polishes skin with a bespoke blend of sugar and oils. Features a floral scent that imagines exotic white flowers and glowing sunsets on an island far far away.​ ​

Top notes: Bergamot, Williams Pear Aromaspace​

Mid notes: Jasmine, Tuberose, Frangipani​

Base notes: Salty Vanilla, Musk, Sandalwood​ ​

  • Infused with meadowfoam seed oil to moisturise as it cleanses.​
  • Made in Italy​ ​

 

Others also bought

Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Tapered Jeans - Medium blue - Still Life
Knitted Mohair-Blend Vest - Black - Still Life
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Printed Tie-Neck Silk Blouse - White/Pattern - Still Life
Lace Turtleneck Top - Black - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Wide-Leg Jeans - Dark Blue - Still Life
+6
New
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Back in stockWool-cotton
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Lookbook
Plain-Knit Wool Top - Dark Red - Still Life
+1
New100% wool
Mosaic Brass Ring - Gold/Multi Colour - Still Life