Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Miami Muse Hand Lotion

€ 12
250 ML | € 48.00 / 1L

Luxurious moisturising hand lotion with a gourmand scent that captures sprinkles of pink pepper falling over cotton candy swept in musk.​ ​

Top: Pink Pepper, Guava​

Mid: Raspberry Blossom, Violet​

Base: Patchouli, Pink Cotton Candy, Liquid Musks​ ​

  • Fast absorbing​
  • Keeps hands soft and supple.​
  • Contains sweet almond oil and peach kernel oil.​
  • Made in Italy​ ​

 

Similar items

Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
€ 17
90 ML | € 188.89 / 1 L
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Punk Bouquet Hand Cream - Punk Bouquet - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Punk Bouquet - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents

Others also bought

Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Body Scrub - Miami Muse - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Amber Noir Hand Soap - Amber Noir - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Arabesque Wood Hand Cream - Arabesque Wood - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
adidas Handball Spezial Sneakers - Brown/White - Still Life
Arabesque Wood Body Lotion - Arabesque Wood - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Brushed Cashmere Cardigan - Dark Brown - Still Life
+1
New100% cashmere
Alpaca-Blend Cardigan - Cream - Still Life
Crystal Hoop Earrings - Gold/Dark Purple - Lookbook
Hand Soap & Hand Lotion Kit - Arabesque Wood - Still Life
€ 22
500.0 ML | € 44 / 1 L
2 scents
Mini Hair Clips - Gold - Still Life
New Balance 740 Sneakers - White - Still Life
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Sleeveless Draped Dress - Pink/Florals - Still Life
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Oversized Knit Jumper - Off White/Black - Still Life
Wool-cotton
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive