Skip to:

Sale: New styles added

logo

Lemon Little Nail Colour

€ 17
10 ML | € 1700.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Lava Red Nail Colour - Lava Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Bright Tomato Nail Colour - Bright Tomato - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Perfect Rust Nail Colour - Perfect Rust - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Odd Pink Nail Colour - Odd Pink - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Quiet Blue Nail Colour - Quiet Blue - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
More Pistachio Nail Colour - More Pistachio - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nail Colour - Think Tropical - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Baroque Red Nail Colour - Baroque Red - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Cotton Shirt - White - Still Life
+2
100% cotton
Sicilian Sunrise Scented Candle - Sicilian Sunrise - Still Life
Smashing Coral Lip Gloss - Smashing Coral - Still Life
€ 15
4.0 ML | € 3750 / 1 L
+2
Retro Cordovan Sheer Lip Colour - Retro Cordovan - Still Life
€ 32
3.5 G | € 9142.86 / 1 KG
+3
Cropped Oversized Cotton Shirt - Beige/Blue Stripes - Still Life
Oversized Shirt - Light Blue - Still Life
100% cotton
Cross-Back Swimsuit - Brown - Still Life
Cropped Oversized Cotton Shirt - White - Lookbook
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Ribbed Long-Sleeve Top - White - Lookbook
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+4
Cotton-wool
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Ribbed Long-Sleeve Top - Black - Lookbook
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Long Wool Coat - Black - Still Life
New
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Burgundy - Still Life
Wool-Blend Tailored Trousers - Mole - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Mole - Still Life
Oversized Wool Jumper - Dark Blue - Still Life
New100% wool