Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Cassis Keeper Nail Colour

€ 9€ 17
10 ML | € 900.00 / 1L
Sale

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

 

Similar items

Cold Marble Nail Colour - Cold Marble - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Fuzzy Flamingo Nail Colour - Fuzzy Flamingo - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Mighty Mahogany Nail Colour - Mighty Mahogany - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
More Pistachio Nail Colour - More Pistachio - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Fig Fantasy Nail Colour - Fig Fantasy - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Moody Khaki Nail Colour - Moody Khaki - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Java Bean Nail Colour - Java Bean - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Nail Colour - Think Tropical - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16
Quiet Blue Nail Colour - Quiet Blue - Still Life
€ 12
10 ML | € 1200 / 1 L
+16

Others also bought

Cold Marble Nail Colour - Cold Marble - Still Life
€ 6€ 12
10 ML | € 600 / 1 L
+16
Sale
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Pleated Midi Skirt - Khaki Green - Still Life
€ 59€ 99
Sale
Boat-Neck Rib-Knit Top - Black - Still Life
Sale
Slightly Brown Lip Gloss - Slightly Brown - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale
Berry Beat Matte Lip Colour - Berry Beat - Still Life
€ 17€ 32
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Chunky Leather Loafers - Brown - Still Life
+1
Sale
Peach Print Sheer Lip Colour - Peach Print - Still Life
€ 15€ 32
3.5 G | € 4285.71 / 1 KG
+3
Sale
Alpaca-Blend Jumper - Beige - Still Life
Sale
Rib-Knit Cardigan - Dark Blue - Still Life
€ 59€ 119
SaleCotton-wool
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
adidas Samba LT - Silver/Red - Still Life
€ 79€ 130
Sale
Rouge Icon Matte Lip Colour - Rouge Icon - Still Life
€ 17€ 32
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Grey - Still Life
SaleWool-cotton
Oversized Drawstring Utility Jacket - Khaki Green - Still Life
Ruffle V-Neck Blouse - Black - Still Life
€ 49€ 99
Prev. Markdown: € 59
Sale
Cashmere and cotton jumper - Khaki Green - Still Life
SaleCashmere-cotton
Slim-Leg Press-Crease Trousers - Khaki Brown - Still Life
€ 29€ 69
Prev. Markdown: € 35
Sale
Rosy Moment Matte Lip Colour - Rosy Moment - Still Life
€ 17€ 32
3.7 G | € 4594.59 / 1 KG
+10
Sale
Sculptural Cotton V-Neck Blouse - White - Still Life
Sale100% cotton
French Taupe Satin Lip Colour - French Taupe - Still Life
€ 17€ 32
3.8 G | € 4473.68 / 1 KG
+6
Sale
Heart-Pendant Hoop Earrings - Silver - Still Life
Mohair-Blend Brushed Cardigan - Black - Still Life
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
€ 8€ 15
4.0 ML | € 2000 / 1 L
+2
Sale