Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Blank Pages Perfume Oil

€ 19
6 ML | € 3166.67 / 1L
Out of stock

A long-lasting fresh scent. Intimate and minimalistic, this second skin scent lets you fill the pages with your own story. 6 ml/0.24 fl oz.

Top notes: Mandarin, Pepper Fusion

Mid notes: Sandalwood, Orris Fusion

Base notes: Musk, Cashmere Fusion

  • Fragrance family: Fresh
  • Made in Italy

 

Similar items

Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Miami Muse Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents

Others also bought

Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
100% cotton
Chunky Hoop Earring Set - Gold - Still Life
Rose Overload Matte Lip Colour - Rose Overload - Still Life
€ 32
3.7 G | € 8648.65 / 1 KG
+10
Tailored Linen Shorts - Black - Still Life
Ribbed T-shirt - Dark Brown - Lookbook
Tailored Linen Trousers - Beige - Still Life
100% linen
Cropped Oversized Cotton Shirt - White - Lookbook
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Polka Dot Swimsuit - Black/Polka Dot - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
+2
Back in stock
Relaxed Wool-Cotton Cardigan - Mole - Still Life
Back in stockWool-cotton
Merino Wool Wrap Cardigan - Grey Melange - Still Life
New100% merino wool
Boxy Knit Jumper - Dark Grey - Still Life
+5
Cotton-wool
Long Wool Coat - Black - Still Life
Back in stock
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life