Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit

€ 15
200 ML | € 75.00 / 1L

Sardonyx Fire

Sardonyx FireSicilian Sunrise

Gift box featuring mini body wash and body lotion in Sardonyx Fire, an intense floral scent that features dark amber, wild vanilla and hints of bloom.

Top notes: Guava, Pink Freesia​

Mid notes: Rose Absolute, Saffron, Indian Jasmine​

Base notes: Patchouli, Black Amber, Vanilla Beans​

Sardonyx Fire Body Wash

Richly lathering shower gel.

  • Leaves skin clean, fresh and feeling soft.
  • Made in Italy

Sardonyx Fire Body Lotion

Moisturising yet lightweight body lotion.

  • Leaves skin feeling like silk.
  • Contains a bespoke blend of oils such as sweet almond oil, meadowfoam seed oil, and macadamia seed oil.
  • Made in Italy

 

Similar items

Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Amber Noir Body Wash - Amber Noir - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
350.0 ML | € 42.86 / 1 L
3 scents
Online exclusive

Others also bought

Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Sardonyx Fire Hand Lotion - Sardonyx Fire - Still Life
€ 12
250.0 ML | € 48 / 1 L
9 scents
Arabesque Wood Body Lotion - Arabesque Wood - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Sardonyx Fire Scented Candle - Sardonyx Fire - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Perfume Oil - Sardonyx Fire - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Sicilian Sunrise Body Lotion - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 17
350.0 ML | € 48.57 / 1 L
3 scents
Knitted Cotton T-Shirt - Light Turquoise - Still Life
100% cotton
Sicilian Sunrise Hand Soap - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Body Scrub - Sardonyx Fire - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Hand Cream - Sardonyx Fire - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Perle de Coco Scented Candle - Perle De Coco - Still Life
€ 25
210.0 G | € 119.05 / 1 KG
7 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Perfume Oil - Sicilian Sunrise - Still Life
€ 19
6.0 ML | € 3166.67 / 1 L
12 scents
Oversized Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Arabesque Wood Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 15
150.0 ML | € 100 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
€ 7
30 ML | € 233.33 / 1 L
8 scents