Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Perfect Pistachio Body Wash​

€ 8€ 15
Prev. Markdown: € 9
350 ML | € 22.86 / 1L
Out of stock

Richly lathering shower gel with a warm gourmand scent that is delicious, delightful and dreamy. ​ ​

Top notes: Pistachio Nuts, Warm Milk, Hazelnut​

Mid notes: White Chocolate, Ambroxan, Amber​

Base notes: Candied Vanilla, Sandalwood, Creamy Musks​ ​

  • Leaves skin clean, fresh and feeling soft.
  • Made in Italy​

 

Similar items

Sardonyx Fire Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sardonyx Fire - Still Life
2 scents
Sicilian Sunrise Body Wash & Body Lotion Mini Kit - Sicilian Sunrise - Still Life
2 scents

Others also bought

Crewneck T-Shirt - Black - Still Life
€ 12€ 22
Prev. Markdown: € 15
+1
Sale100% cotton
Fitted Tank Top - White - Still Life
€ 12€ 19
Sale
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 35
50.0 ML | € 700 / 1 L
11 scents
Long-Sleeve Scoop-Neck Top - Red - Still Life
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Cotton Crew-Neck T-Shirt - Pink - Lookbook
+7
100% organic cotton
Rib-Knit Cotton Cardigan - Marled Green - Still Life
Sale
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
Relaxed Knit Jumper - Lilac - Still Life
A-Line Mini Skirt - Dark Brown - Still Life
€ 29€ 59
Prev. Markdown: € 35
Sale
Double-Strap Slip Dress - Dark Blue - Still Life
Crescent-Buckle Belt - Brown - Still Life
+1
Sale
A-line Mini Skirt - Black - Still Life
€ 29€ 59
Sale
Mini Hair Claw - Lilac - Still Life
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Wool Wrap Cardigan - Dark Brown - Still Life
New100% merino wool
Short-Sleeve Cashmere Top - Blue - Still Life
+1
100% cashmere
Alpaca-Blend Knitted Top - Oatmeal - Still Life
€ 35€ 69
Prev. Markdown: € 45
Sale
Wide-Leg Jeans - Dark Brown - Still Life
+6
New
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
€ 9
50.0 ML | € 180 / 1 L
10 scents
adidas Handball Spezial Sneakers - Dark Red - Still Life
Amber Noir Body Scrub - Amber Noir - Still Life
€ 17
250 ML | € 68 / 1 L
6 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
€ 10
250.0 ML | € 40 / 1 L
4 scents