Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Miami Muse Body Mist

£ 14
150 ML | £ 93.34 / 1L

Body mist with a delicate perfume that captures sprinkles of pink pepper falling over cotton candy swept in musk.​ ​

Top: Pink Pepper, Guava​

Mid: Raspberry Blossom, Violet​

Base: Patchouli, Pink Cotton Candy, Liquid Musks​ ​

  • Fragrance family: Fruity​
  • Made in Italy​

Similar items

Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Arabesque Wood Mini Body Mist - Arabesque Wood - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Fleur de Mimosa Mini Body Mist - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents

Others also bought

Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Miami Muse Hand Cream - Miami Muse - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Miami Muse Hand Soap - Miami Muse - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Miami Muse Hand Lotion - Miami Muse - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Miami Muse Body Scrub - Miami Muse - Still Life
£ 15
250 ML | £ 60 / 1 L
6 scents
Spherical Brass Ring - Silver - Still Life
Hand Cream Trio Kit - Blue/Red/Yellow - Still Life
£ 15
90 ML | £ 166.67 / 1 L
adidas Handball Spezial Sneakers - Brown/White - Still Life
Thin-Knit Cardigan - Mole - Lookbook
NewCotton-wool
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Curved Leather Shoulder Bag - Dark Brown - Still Life
Modest Buff Sheer Lip Colour - Modest Buff - Still Life
£ 19
3.5 G | £ 5428.57 / 1 KG
+3
Punk Bouquet Mini Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Relaxed Knit Jumper - Black - Lookbook
Fitted-Waist Cotton Shirt - Dark Blue - Still Life
Perfect Pistachio Perfume Oil​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Short Stone Bead Necklace - Burgundy - Still Life
Collared Bomber Jacket - Dark Brown - Still Life
Corset Mini Dress - Black - Lookbook
Large Tote Bag - Brown - Still Life
Paper Blossom Perfume Oil - Paper Blossom - Still Life
£ 18
6.0 ML | £ 3000 / 1 L
12 scents