Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Sienna Stunner Satin Lip Colour

£ 19
3.8 G | £ 5000.00 / 1kg

A classic lipstick with a creamy texture that leaves a satin finish. ​ ​

  • Light-as-air yet full coverage​
  • Caring with moisturising properties​
  • Contains castor oil, cocoa butter, rice wax, sunflower wax​
  • High pigment payoff​
  • Vegan formula​
  • Dermatologically tested​
  • Goes great with: Lip Pencil​ ​

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.​

Similar items

Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit - Sienna Stunner - Still Life
Floral Focus Matte Lip Colour - Floral Focus - Still Life
£ 19
3.7 G | £ 5135.14 / 1 KG
+10
Petal Expression Sheer Lip Colour - Petal Expression - Still Life
£ 19
3.5 G | £ 5428.57 / 1 KG
+3
Orchid Park Sheer Lip Colour - Orchid Park - Still Life
£ 19
3.5 G | £ 5428.57 / 1 KG
+3
Make Jam Sheer Lip Colour - Make Jam - Still Life
£ 19
3.5 G | £ 5428.57 / 1 KG
+3
Striking Orange Matte Lip Colour - Striking Orange - Still Life
£ 19
3.7 G | £ 5135.14 / 1 KG
+10
Poised Blonde Matte Lip Colour - Poised Blonde - Still Life
£ 19
3.7 G | £ 5135.14 / 1 KG
+10
Bare Biscotti Matte Lip Colour - Bare Biscotti - Still Life
£ 19
3.7 G | £ 5135.14 / 1 KG
+10
Pink Era Matte Lip Colour - Pink Era - Still Life
£ 19
3.7 G | £ 5135.14 / 1 KG
+10
Deep Burgundy Matte Lip Colour - Deep Burgundy - Still Life
£ 19
3.7 G | £ 5135.14 / 1 KG
+10

Others also bought

Riviera Touch Nail Colour - Riviera Touch - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+16
Tapered Jeans - Black - Still Life
Block Heel Leather Pump - Red - Still Life
Knitted Cotton T-Shirt - Light Turquoise - Still Life
100% cotton
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Mini Skirt - Black - Still Life
New
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Bright Blue - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Merino Wool Wrap Cardigan - Dark Mole - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Crescent Crossbody Bag - Dark Brown - Still Life
Lace Trim Slip Dress - Dark Red - Still Life
Bouclé Wool Car Coat - Dark Brown - Still Life
Knitted Collar Cardigan - Bright Blue - Still Life
Asymmetric Wool Jacket - Mole - Still Life
100% wool
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Zip Pocket Tailored Trousers - Black - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
+1
NewWool-cotton
Relaxed Knit Jumper - Dark Red - Lookbook
Wool Doublé Jacket - Brown - Still Life
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Leather Penny Loafers - Black - Still Life
Asymmetric Wool Jacket - Black - Lookbook
Classic Tote Bag - Brown - Still Life