Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Neon Rush Eau de Toilette

130 zł
50 L | 2.60 zł / 1L
Brak w magazynie

Neon Rush

Rose RevivalMidnight EncoreNeon RushMiami MuseSicilian Sunrise
Eau de toilette spray to keep you lusciously scented and fresh throughout the day. Delicately scented with ruby cherry dancing to the sound ​of wild orchid and tonka. 50ml / 1.7 fl. oz.

Top notes: CLEMENTINE,​ RUBY CHERRY, ​PINK PEPPER

Heart notes: FRANGIPANI, WILD ORCHID, JASMINE SAMBAC​

Base notes: TONKA BEANS, VANILLA BEANS, LIQUID MUSKS

Dopasowany zestaw

Image of Body Mist

Podobne produkty

Woda toaletowa Pink Noon – Pink Noon – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Paper Blossom – Paper Blossom – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa – Miami Muse – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Amber Noir – Amber Noir – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Perfect Pistachio​ – Perfect Pistachio – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Forest Haze – Forest Haze – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Desert Edition – Desert Edition – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Nocturnal Tales – Nocturnal Tales – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa – Perle de Coco – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa – Sicilian Sunrise – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Dostępne wyłącznie online

Inni kupili również

Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+5
NowośćBawełna-wełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Dark Mole – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Obszerny wełniany płaszcz z paskiem – Ciemnoszary melanż – Martwa natura
Jeansy z szerokimi skróconymi nogawkami – Niebieski – Martwa natura
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Szary melanż – Martwa natura
Nowość100% wełna merino
Spodnie z plisami – Kremowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Zielony – Martwa natura
+5
NowośćWełna-bawełna
Asymetryczna wełniana kurtka – Ciemnoniebieski – Martwa natura
Sweter z dekoltem w szpic z wełny i bawełny – Ciemnoczerwony – Martwa natura
+1
NowośćWełna-bawełna
Wełniany top z guzikami – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% wełna
Długi wełniany płaszcz – Dark Mole – Martwa natura
Cienki dzianinowy kardigan – Mole – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Dzianinowa sukienka koszulowa – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Dzianinowy T-shirt z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura
Marynarka z marszczeniami w talii – Jasnobeżowy – Martwa natura
Luźna jedwabna koszula – Liliowy – Martwa natura
+2
Nowość100% jedwab
Luźny trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem – Biały – Martwa natura
Długie skórzane rękawiczki – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Liliowy – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna