Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Woda toaletowa Perle de Coco

130 zł
50 ML | 2600.00 zł / 1L
Brak w magazynie

Perle de Coco

Perle de CocoArabesque WoodPunk Bouquet

Woda toaletowa w sprayu zapewniająca zmysłowy zapach i świeżość przez cały dzień. Nuty mlecznego kokosa połączone z intensywną wanilią i słodkim karmelem. 50 ml

 

Nuty głowy: karmel, czerwone jabłko

 

Nuty serca: bambus, jaśmin, ylang-ylang

 

Nuty bazowe: wanilia, ciepłe mleko, drzewo sandałowe

Podobne produkty

Woda toaletowa – Perle de Coco – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Nocturnal Tales – Nocturnal Tales – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Amber Noir – Amber Noir – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Perfect Pistachio​ – Perfect Pistachio – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Forest Haze – Forest Haze – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Desert Edition – Desert Edition – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Pink Noon – Pink Noon – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa Paper Blossom – Paper Blossom – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Woda toaletowa – Sicilian Sunrise – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów
Dostępne wyłącznie online
Woda toaletowa – Miami Muse – Martwa natura
150 zł
50.0 ML | 3000 zł / 1 L
11 zapachy/zapachów

Inni kupili również

Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+5
NowośćBawełna-wełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Dark Mole – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Obszerny wełniany płaszcz z paskiem – Ciemnoszary melanż – Martwa natura
Jeansy z szerokimi skróconymi nogawkami – Niebieski – Martwa natura
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Długi wełniany płaszcz – Brązowy – Martwa natura
Luźny trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Szary melanż – Martwa natura
Nowość100% wełna merino
Spodnie z plisami – Kremowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Zielony – Martwa natura
+5
NowośćWełna-bawełna
Asymetryczna wełniana kurtka – Ciemnoniebieski – Martwa natura
Sweter z dekoltem w szpic z wełny i bawełny – Ciemnoczerwony – Martwa natura
+1
NowośćWełna-bawełna
Wełniany top z guzikami – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% wełna
Długi wełniany płaszcz – Dark Mole – Martwa natura
Cienki dzianinowy kardigan – Mole – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Dzianinowa sukienka koszulowa – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Dzianinowy T-shirt z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura
Filcowy kapelusz z szerokim rondem – Złamana biel – Martwa natura
Nowość100% wełna
Marynarka z marszczeniami w talii – Jasnobeżowy – Martwa natura
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem – Biały – Martwa natura
Długie skórzane rękawiczki – Ciemnobrązowy – Martwa natura