Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Satynowa pomadka do ust Early Sepia

45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.8 G | 11842.11 zł / 1kg
Wyprzedaż

Klasyczna szminka o kremowej konsystencji, która pozostawia satynowe wykończenie. ​ ​

  • Lekka jak powietrze, a jednocześnie zapewniająca pełne krycie​
  • Właściwości pielęgnujące i nawilżające​
  • Zawiera olej rycynowy, masło kakaowe, wosk ryżowy, wosk słonecznikowy​
  • Wysoka zawartość pigmentów​
  • Wegańska formuła​
  • Testowana dermatologicznie​
  • Świetnie komponuje się z: Kredka do ust​ ​

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.​

Podobne produkty

Przezroczysta pomadka do ust Peach Print – Peach Print – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 95 zł
Cena regularna: 95 zł
3.5 G | 12857.14 zł / 1 KG
+3
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust Berry Beat – Berry Beat – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.7 G | 12162.16 zł / 1 KG
+10
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust Double Cherry – Double Cherry – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.7 G | 12162.16 zł / 1 KG
+10
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust – Rosy Moment – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.7 G | 12162.16 zł / 1 KG
+10
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust – Rouge Icon – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.7 G | 12162.16 zł / 1 KG
+10
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust Striking Orange – Striking Orange – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Bare Biscotti – Bare Biscotti – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Poised Blonde – Poised Blonde – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Floral Focus – Floral Focus – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Pink Era – Pink Era – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10

Inni kupili również

Lakier bazowy – Lakier bazowy – Martwa natura
24 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 55 zł
Cena regularna: 55 zł
10.0 ML | 2400 zł / 1 L
Wyprzedaż
Dzianinowy sweter – Ciemnobrązowy – Lookbook
130 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 220 zł
Cena regularna: 220 zł
Wyprzedaż
Top z dzianiny w prążki z dekoltem w łódkę – Brzoskwiniowy – Martwa natura
90 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 250 zł
Cena regularna: 250 zł
Wyprzedaż
Zamszowa czapka z daszkiem – Ciemnobrązowy – Martwa natura
170 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 290 zł
Cena regularna: 290 zł
WyprzedażDostępne wyłącznie online
adidas SL 72 OG – Nadruk w krowie łaty – Martwa natura
290 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 439 zł
Cena regularna: 439 zł
Wyprzedaż
Krótka kurtka typu bomber – Czarny – Martwa natura
350 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 550 zł
Cena regularna: 550 zł
Wyprzedaż
Sweter z domieszką alpaki z baloniastymi rękawami – Brązowy – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 350 zł
Cena regularna: 350 zł
Wyprzedaż
Róż w pudrze – Flush FIlter – Martwa natura
50 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 95 zł
Cena regularna: 95 zł
4.0 G | 12500 zł / 1 KG
+3
Wyprzedaż
Luźne bawełniane spodnie z szerokimi nogawkami – Rdzawobrązowy – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 390 zł
Cena regularna: 390 zł
Wyprzedaż100% bawełna
Pasek we wzór skóry krokodyla – Beżowy/Wzór skóry krokodyla – Martwa natura
130 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 220 zł
Cena regularna: 220 zł
+1
Wyprzedaż
Skórzane półbuty – Czarny – Martwa natura
Dzianinowy sweter – Czarny – Martwa natura
170 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 250 zł
Cena regularna: 250 zł
WyprzedażWełna-bawełna
T-shirt z okrągłym dekoltem – Czarny – Martwa natura
50 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 50 zł
Cena regularna: 90 zł
+1
Wyprzedaż100% bawełna
Kredka do ust Mocha Obscure – Mocha Obscure – Martwa natura
32 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 65 zł
Cena regularna: 65 zł
1.21 G | 26446.28 zł / 1 KG
+1
Wyprzedaż
Półokrągła torba crossbody – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Skórzane sztyblety – Czarny – Martwa natura
450 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 790 zł
Cena regularna: 790 zł
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust Berry Beat – Berry Beat – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.7 G | 12162.16 zł / 1 KG
+10
Wyprzedaż
Matowa pomadka do ust – Rosy Moment – Martwa natura
45 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 90 zł
3.7 G | 12162.16 zł / 1 KG
+10
Wyprzedaż
Lakier do paznokci Mild Matcha – Mild Matcha – Martwa natura
24 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 50 zł
Cena regularna: 50 zł
10 ML | 2400 zł / 1 L
+22
Wyprzedaż
Bawełniana koszula – Zielony – Martwa natura
135 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 150 zł
Cena regularna: 290 zł
Wyprzedaż
Wciągane wełniane spodnie – Czarny – Martwa natura
Ponownie w sprzedaży100% wełna
Dzianinowa kamizelka – Granatowy – Martwa natura
150 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 250 zł
Cena regularna: 250 zł
WyprzedażWełna-bawełna
Bawełniane spodnie z zaprasowanymi kantami – Brązowy – Martwa natura
220 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 450 zł
Cena regularna: 450 zł
Wyprzedaż100% bawełna
Torebka z dwoiny zamszowej – Niebieski – Martwa natura