Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Satynowa pomadka do ust Sienna Stunner

90 zł
3.8 G | 23684.22 zł / 1kg

Klasyczna szminka o kremowej konsystencji, która pozostawia satynowe wykończenie. ​ ​

  • Lekka jak powietrze, a jednocześnie zapewniająca pełne krycie​
  • Właściwości pielęgnujące i nawilżające​
  • Zawiera olej rycynowy, masło kakaowe, wosk ryżowy, wosk słonecznikowy​
  • Wysoka zawartość pigmentów​
  • Wegańska formuła​
  • Testowana dermatologicznie​
  • Świetnie komponuje się z: Kredka do ust​ ​

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.​

Podobne produkty

Zestaw szminka i kredka do ust Sienna Stunner – Sienna Stunner – Martwa natura
125 zł
30 G | 4166.67 zł / 1 KG
Matowa pomadka do ust Floral Focus – Floral Focus – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Przezroczysta pomadka do ust Petal Expression – Petal Expression – Martwa natura
95 zł
3.5 G | 27142.86 zł / 1 KG
+3
Przezroczysta pomadka do ust Orchid Park – Orchid Park – Martwa natura
95 zł
3.5 G | 27142.86 zł / 1 KG
+3
Przezroczysta pomadka do ust Make Jam – Make Jam – Martwa natura
95 zł
3.5 G | 27142.86 zł / 1 KG
+3
Matowa pomadka do ust Striking Orange – Striking Orange – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Bare Biscotti – Bare Biscotti – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Poised Blonde – Poised Blonde – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust Pink Era – Pink Era – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10
Matowa pomadka do ust – Deep Burgundy – Martwa natura
90 zł
3.7 G | 24324.32 zł / 1 KG
+10

Inni kupili również

Lakier do paznokci – Riviera Touch – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Zwężane jeansy – Czarny – Martwa natura
Skórzane czółenka na słupku – Czerwony – Martwa natura
T-shirt z bawełnianej dzianiny – Jasnoturkusowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+5
NowośćBawełna-wełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Dark Mole – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Wełniany top z guzikami – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% wełna
Asymetryczna wełniana kurtka – Ciemnoniebieski – Martwa natura
Sweter z dekoltem w szpic z wełny i bawełny – Szary – Martwa natura
NowośćWełna-bawełna
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Szary melanż – Martwa natura
Nowość100% wełna merino
Cienki dzianinowy kardigan – Mole – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Pudełkowy T-shirt z bawełny – Biały – Martwa natura
+3
100% bawełna organiczna
Skórzane półbuty – Czarny – Martwa natura
Spódnica mini – Czarny – Martwa natura
Nowość
Dzianinowy kardigan z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoniebieski – Martwa natura
+5
Wełna-bawełna
Cienki dzianinowy kardigan – Czarny – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Wciągane wełniane spodnie – Dark Mole – Martwa natura
Nowość100% wełna
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem – Biały – Martwa natura
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% wełna merino