Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Pink Noon Body Scrub

£ 15
250 ML | £ 60.00 / 1L
Out of stock

Smoothing body scrub that polishes skin with a bespoke blend of sugar and oils. Features a floral scent that imagines exotic white flowers and glowing sunsets on an island far far away.​ ​

Top notes: Bergamot, Williams Pear Aromaspace​

Mid notes: Jasmine, Tuberose, Frangipani​

Base notes: Salty Vanilla, Musk, Sandalwood​ ​

  • Infused with meadowfoam seed oil to moisturise as it cleanses.​
  • Made in Italy​ ​

 

Others also bought

Pink Noon Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Pink Noon Hand Lotion - Pink Noon - Still Life
£ 11
250.0 ML | £ 44 / 1 L
9 scents
Pink Noon Eau de Toilette - Pink Noon - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Pink Noon Hand Soap - Pink Noon - Still Life
£ 9
250.0 ML | £ 36 / 1 L
4 scents
Pink Noon Mini Body Mist - Pink Noon - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Sicilian Sunrise Body Wash - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
3 scents
Online exclusive
Punk Bouquet Body Wash - Punk Bouquet - Still Life
£ 14
350.0 ML | £ 40 / 1 L
3 scents
Hand Cream - Pink Noon - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Fleur de Mimosa Eau de Toilette​ - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Knitted Mohair-Blend Vest - Black - Still Life
Printed Tie-Neck Silk Blouse - White/Pattern - Still Life
Amber Noir Body Lotion - Amber Noir - Still Life
£ 15
350.0 ML | £ 42.86 / 1 L
3 scents
Tapered Jeans - Medium blue - Still Life
Lace Turtleneck Top - Black - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Knitted Collar Cardigan - Bright Blue - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton