Skip to:

Member exclusive - early access to sale. Join or sign in to shop now.

logo

Miami Muse Perfume Oil

£ 18
6 ML | £ 3000.00 / 1L
Out of stock

This travel-friendly roll-on perfume oil is delicately scented with long-lasting floral notes that reveals sprinkles of pink pepper falling over cotton candy swept in musk.​ 6 ml/0.24 fl oz. ​

Top notes: Pink Pepper, Guava​

Mid notes: Raspberry Blossom, Violet​

Base notes: Patchouli, Pink Cotton Candy, Liquid Musks​

Fragrance family: Fruity​

Made in Italy

Others also bought

Perle de Coco Body Mist​ - Perle de Coco - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Perle de Coco Eau de Toilette - Perle de Coco - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Sicilian Sunrise Eau de Toilette - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Online exclusive
Sicilian Sunrise Mini Body Mist - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Perle de Coco Mini Body Mist - Perle de Coco - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Online exclusive
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Miami Muse Mini Body Mist - Miami Muse - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Eau de Toilette - Punk Bouquet - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Sardonyx Fire Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Boxy Knit Jumper - Dark Mole - Still Life
+5
Cotton-wool
Sardonyx Fire Eau de Toilette - Sardonyx Fire - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Sardonyx Fire Mini Body Mist - Sardonyx Fire - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Perfect Pistachio Mini Body Mist​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+5
100% organic cotton
Perfect Pistachio Eau de Toilette​ - Perfect Pistachio - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Miami Muse Eau de Toilette - Miami Muse - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Blank Pages Eau de Toilette - Blank Pages - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Online exclusive
Paper Blossom Eau de Toilette - Paper Blossom - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Amber Noir Eau de Toilette - Amber Noir - Still Life
£ 32
50.0 ML | £ 640 / 1 L
15 scents
Amber Noir Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents
Amber Noir Mini Body Mist​ - Amber Noir - Still Life
£ 8
50.0 ML | £ 160 / 1 L
10 scents
Punk Bouquet Body Mist - Punk Bouquet - Still Life
£ 14
150.0 ML | £ 93.33 / 1 L
9 scents