Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Lakier bazowy

24 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 55 zł
Cena regularna: 55 zł
10 ML | 2400.00 zł / 1L
Wyprzedaż

Lakier bazowy

Lakier bazowy

Niezbędny element manicure'u przedłużający trwałość lakieru do paznokci.

  • Bezbarwny​
  • 94% składników pochodzenia naturalnego*​
  • Wegańska formuła​
  • Świetnie komponuje się z lakierem do paznokci i utwardzaczem​ 

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.​ ​

*Naturalne pochodzenie składników określone i obliczone zgodnie z normą ISO 16128.

Combine with

Image of Lakier wierzchni
Brak w magazynie
Image of Lakier do paznokci Silky Screen
Brak w magazynie
Image of Lakier do paznokci Trusted Mocha

Inni kupili również

Lakier do paznokci Scarlet Shade – Scarlet Shade – Martwa natura
24 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 50 zł
Cena regularna: 50 zł
10 ML | 2400 zł / 1 L
+22
Wyprzedaż
Lakier do paznokci Cold Marble – Cold Marble – Martwa natura
24 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 50 zł
Cena regularna: 50 zł
10 ML | 2400 zł / 1 L
+16
Wyprzedaż
Lakier do paznokci Mermaid Hint – Mermaid Hint – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Sweter z domieszką alpaki z baloniastymi rękawami – Brązowy – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 350 zł
Cena regularna: 350 zł
Wyprzedaż
Dried Petals Cheek & Lip – Dried Petals – Martwa natura
40 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 85 zł
Cena regularna: 85 zł
5.0 G | 8000 zł / 1 KG
Wyprzedaż
Dzianinowy kardigan w prążki – Ciemnoniebieski – Martwa natura
250 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 490 zł
Cena regularna: 490 zł
WyprzedażBawełna-wełna
Trapezowa spódnica mini – Ciemnobrązowy – Martwa natura
135 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 150 zł
Cena regularna: 250 zł
Wyprzedaż
Bluzka z wywiniętym stojącym kołnierzem – Złamana biel – Martwa natura
190 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 210 zł
Cena regularna: 390 zł
Wyprzedaż
Wełniany top z długim rękawem – Czarny – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 320 zł
Cena regularna: 320 zł
Wyprzedaż
Zwężany dzianinowy kardigan – Beżowy – Martwa natura
250 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 390 zł
Cena regularna: 390 zł
WyprzedażWełna-bawełna
Zwężane jeansy – Czarny – Martwa natura
Luźne szorty z denimu – Złamana biel – Martwa natura
Krótki dwustronny kardigan – Szary/Turkusowy – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 390 zł
Cena regularna: 390 zł
Wyprzedaż
Dopasowane lniane spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Skórzane półbuty – Czarny – Martwa natura
290 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 650 zł
Cena regularna: 650 zł
Wyprzedaż
Sukienka midi z dżerseju piqué – Liliowy – Martwa natura
150 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 450 zł
Cena regularna: 450 zł
Wyprzedaż
Obszerny wełniany płaszcz z paskiem – Ciemnoszary melanż – Martwa natura
+2
Ponownie w sprzedaży
Lakier do paznokci Ruby Glow – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Top z drapowanym dekoltem – Beżowy – Martwa natura
250 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 450 zł
Cena regularna: 450 zł
Wyprzedaż
Luźne bawełniane spodnie z szerokimi nogawkami – Złamana biel – Martwa natura
225 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 250 zł
Cena regularna: 390 zł
Wyprzedaż100% bawełna
Satynowa spódnica w panterkę – Beżowy/Panterka – Martwa natura
170 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 290 zł
Cena regularna: 290 zł
Wyprzedaż
Trójkątny teksturowany top bikini – Ciemnoczerwony – Martwa natura
80 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 90 zł
Cena regularna: 130 zł
Wyprzedaż
adidas SL 72 OG – Brązowy/Żółty – Martwa natura
270 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 439 zł
Cena regularna: 439 zł
Wyprzedaż
Dżersejowy top z wiązaniem w talii – Czarny – Lookbook