Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Lakier do paznokci Silky Screen

32 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 32 zł
Cena regularna: 50 zł
10 ML | 3200.00 zł / 1L
Brak w magazynie

Szybkoschnący lakier do paznokci o intensywnym kolorze z połyskiem. Pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw. 10 ml

  • Jednolite odcienie zapewniają pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw.​
  • Wegańska formuła​.
  • Doskonale komponuje się z następującymi produktami: Baza pod lakier, Lakier do paznokci​.

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Podobne produkty

Lakier do paznokci Sequin Flora – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Say Lollipop – Say Lollipop – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Peony Ghost – Peony Ghost – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Grape Galore – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Pretty Prism – Pretty Prism – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Beetle Green – Beetle Green – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Mermaid Hint – Mermaid Hint – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Mild Matcha – Mild Matcha – Martwa natura
24 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 50 zł
Cena regularna: 50 zł
10 ML | 2400 zł / 1 L
+22
Wyprzedaż
Lakier do paznokci Ocean Magic – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Terra Rosa – Terra Rosa – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22

Inni kupili również

Bawełniana koszula – Biały – Martwa natura
+2
100% bawełna
Dzianinowy kardigan w prążki – Szary melanż – Martwa natura
220 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 350 zł
Cena regularna: 350 zł
WyprzedażWełna-bawełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+5
NowośćBawełna-wełna
Dzianinowy top z domieszką alpaki – Jasnobeżowy – Martwa natura
150 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 170 zł
Cena regularna: 290 zł
Wyprzedaż
Pudełkowy sweter z dzianiny – Dark Mole – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Pudełkowy T-shirt z bawełny – Biały – Martwa natura
+3
100% bawełna organiczna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Zielony – Martwa natura
+5
NowośćWełna-bawełna
Zwężany dzianinowy kardigan – Ciemnobrązowy – Lookbook
235 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 390 zł
Cena regularna: 390 zł
WyprzedażWełna-bawełna
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Szary melanż – Martwa natura
Nowość100% wełna merino
Wełniany top z guzikami – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% wełna
Asymetryczna wełniana kurtka – Ciemnoniebieski – Martwa natura
Zwężany dzianinowy kardigan – Ciemnoszary – Martwa natura
235 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 390 zł
Cena regularna: 390 zł
WyprzedażWełna-bawełna
Sweter z dekoltem w szpic z wełny i bawełny – Szary – Martwa natura
NowośćWełna-bawełna
Cienki dzianinowy kardigan – Mole – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Krótki dwustronny kardigan – Szary/Turkusowy – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 390 zł
Cena regularna: 390 zł
Wyprzedaż
Dzianinowy kardigan z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura
Sweter z domieszką alpaki z baloniastymi rękawami – Brązowy – Martwa natura
210 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 350 zł
Cena regularna: 350 zł
Wyprzedaż
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoniebieski – Martwa natura
+5
Wełna-bawełna
Dzianinowy kardigan z domieszką alpaki – Zielony – Martwa natura
T-shirt z okrągłym dekoltem – Czarny – Martwa natura
50 zł
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni przed obniżką: 50 zł
Cena regularna: 90 zł
+1
Wyprzedaż100% bawełna