Przejdź do:

Wyprzedaż: jeszcze więcej produktów

logo

Lakier do paznokci Mermaid Hint

50 zł
10 ML | 5000.00 zł / 1L

Szybkoschnący lakier do paznokci o intensywnym kolorze z połyskiem. Pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw. 10 ml

  • Jednolite odcienie zapewniają pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw.​
  • Wegańska formuła​.
  • Doskonale komponuje się z następującymi produktami: Baza pod lakier, Lakier do paznokci​.

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Podobne produkty

Lakier do paznokci – Riviera Touch – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci Fig Fantasy – Fig Fantasy – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci Java Bean – Java Bean – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci – Lava Red – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci Bright Tomato – Bright Tomato – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci – Perfect Rust – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci Quiet Blue – Quiet Blue – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci Moody Khaki – Moody Khaki – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci Odd Pink – Odd Pink – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Lakier do paznokci More Pistachio – More Pistachio – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16

Inni kupili również

Wełniany trójkątny szalik – Ciemnoczerwony – Martwa natura
Lakier do paznokci Moody Khaki – Moody Khaki – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Balsam do rąk Sicilian Sunrise​ – Sicilian Sunrise – Martwa natura
50 zł
250.0 ML | 200 zł / 1 L
9 zapachy/zapachów
Trójkątny szal z wełny i lyocellu – Beżowy – Martwa natura
Wełniany top z guzikami – Kremowy – Martwa natura
Nowość100% wełna
Dzianinowy sweter oversize – Złamana biel/Czarny – Martwa natura
Wełna-bawełna
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem – Szary melanż – Martwa natura
+7
100% bawełna organiczna
Dopasowany kaszmirowy kaptur – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Nowość100% kaszmir
Skarpetki w kratkę – Czerwony/Kratka – Martwa natura
Nowość
Skórzane botki – Ciemny beż – Martwa natura
Nowość
Szalik z kaszmirowej dzianiny – Mole – Martwa natura
+5
100% kaszmir
Krem do rąk Miami Muse – Miami Muse – Martwa natura
30 zł
30 ML | 1000 zł / 1 L
8 zapachy/zapachów
Płyn do mycia ciała Sicilian Sunrise – Sicilian Sunrise – Martwa natura
60 zł
350.0 ML | 171.43 zł / 1 L
3 zapachy/zapachów
Dostępne wyłącznie online
Luźne spodnie z nogawkami w kształcie beczki – Czarny – Martwa natura
Lakier do paznokci – Roasted Walnut – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Krótkie spodnie z nogawkami barrel – Złamana biel – Martwa natura
Lakier do paznokci Baroque Red – Baroque Red – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Kopertowy kardigan z wełny merynosów – Szary melanż – Martwa natura
Nowość100% wełna merino
Spódnica do kolan – Czarny – Martwa natura
Wełniany top w prążki z dekoltem w łódkę – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Bluzka z krepy z koronkowymi detalami – Niebieski/Czarny – Martwa natura
Drapowany asymetryczny T-shirt – Czarny – Martwa natura
Lakier do paznokci More Pistachio – More Pistachio – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+16
Skórzane sandały z paskami – Czarny – Martwa natura