Przejdź do:

Wyprzedaż: do 50% zniżki

logo

Lakier do paznokci Platinum Veil

50 zł
10 ML | 5000.00 zł / 1L

Szybkoschnący lakier do paznokci o intensywnym kolorze z połyskiem. Pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw. 10 ml

  • Jednolite odcienie zapewniają pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw.​
  • Wegańska formuła​.
  • Doskonale komponuje się z następującymi produktami: Baza pod lakier, Lakier do paznokci​.

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Podobne produkty

Lakier do paznokci Shimmer Shells – Shimmer Shells – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Metallic Mocha – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Ruby Glow – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Pearlescence – Pearlescence – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Royal Spice – Royal Spice – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci – Chili Touch – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci – Viridian Green – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Smooth Indigo – Smooth Indigo – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Rhinestone Roses – Rhinestone Roses – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Pretty Prism – Pretty Prism – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22

Inni kupili również

Podkolanówki – Ciemnoszary – Martwa natura
Nowość
Lakier do paznokci Rhinestone Roses – Rhinestone Roses – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Jeansy z nogawkami barrel do kostek – Beżowy – Martwa natura
Sweter z falbaniastym kołnierzykiem – Beżowy – Martwa natura
NowośćWełna-bawełna
Lakier do paznokci Pretty Prism – Pretty Prism – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Luźne jeansy z nogawkami typu barrel – Niebieski – Martwa natura
Klasyczna szeroka opaska na głowę – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Jeansy z krótkimi wąskimi nogawkami – Sprana czerń – Martwa natura
Kaszmirowy top z krótkim rękawem – Szary – Martwa natura
Lakier do paznokci Ocean Magic – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Pearlescence – Pearlescence – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Bawełniany T-shirt z okrągłym dekoltem – Biały – Martwa natura
Lakier do paznokci Metallic Mocha – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Luźna marynarka z bawełny i lnu – Jasnobeżowy – Martwa natura
Kapelusz bucket hat z rafii – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+5
NowośćBawełna-wełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Zielony – Martwa natura
+5
NowośćWełna-bawełna
Pudełkowy sweter z dzianiny – Dark Mole – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+5
Bawełna-wełna
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Pudełkowy T-shirt z bawełny – Biały – Martwa natura
+4
100% bawełna organiczna
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Dzianinowy T-shirt z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura