Przejdź do:

Wyprzedaż: jeszcze więcej produktów

logo

Lakier do paznokci Quiet Blue

50 zł
10 ML | 5000.00 zł / 1L

Szybkoschnący lakier do paznokci o intensywnym kolorze z połyskiem. Pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw. 10 ml

  • Jednolite odcienie zapewniają pełne pokrycie po nałożeniu dwóch warstw.​
  • Wegańska formuła​.
  • Doskonale komponuje się z następującymi produktami: Baza pod lakier, Lakier do paznokci​.

Wegańska formuła oznacza, że produkt nie zawiera żadnych składników pochodzenia zwierzęcego.

Podobne produkty

Lakier do paznokci Ocean Magic – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Sequin Flora – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Smooth Indigo – Smooth Indigo – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Metallic Mocha – {{variantName}} – Szczegół
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Metallic Blue – Metallic Blue – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Mermaid Hint – Mermaid Hint – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Blue Art – Blue Art – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Vivid Vermilion – Vivid Vermilion – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Pretty Prism – Pretty Prism – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Lakier do paznokci Beetle Green – Beetle Green – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22

Inni kupili również

Kurtka typu bomber z kołnierzykiem – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Krem do rąk Amber Noir – Amber Noir – Martwa natura
30 zł
30 ML | 1000 zł / 1 L
8 zapachy/zapachów
Kardigan z domieszką alpaki – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Lakier do paznokci Pearlescence – Pearlescence – Martwa natura
50 zł
10 ML | 5000 zł / 1 L
+22
Bawełniana sukienka midi – Jasnoniebieski – Martwa natura
100% bawełna
Wełniany top z gładkiej dzianiny – Liliowy – Martwa natura
+2
Nowość100% wełna
Kolczyki koła z perłami słodkowodnymi – Srebrny – Martwa natura
Zestaw bransoletek mankietowych – Srebrny/Niebieski – Martwa natura
Luźny trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Krótki trencz – Beżowy – Martwa natura
Nowość
Obszerny wełniany płaszcz z paskiem – Ciemnoszary melanż – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnoszary – Martwa natura
+4
Bawełna-wełna
Jeansy z szerokimi nogawkami – Niebieski – Martwa natura
Krótki trencz – Ciemnoczerwony – Martwa natura
Dzianinowy T-shirt z domieszką alpaki – Mole – Martwa natura
Pudełkowy sweter z dzianiny – Ciemnobrązowy – Martwa natura
+4
NowośćBawełna-wełna
Kurtka z wiązaniem i stojącym kołnierzem – Ciemnoniebieski – Martwa natura
Satynowe spodnie – Ciemnobrązowy – Martwa natura
Cienki dzianinowy kardigan – Mole – Lookbook
NowośćBawełna-wełna
Długie skórzane rękawiczki – Fioletowy – Martwa natura
Spodnie z plisami – Kremowy – Martwa natura
Długi wełniany płaszcz – Dark Mole – Martwa natura
Pudełkowy T-shirt z bawełny – Biały – Martwa natura
+4
100% bawełna organiczna
Asymetryczna wełniana kurtka – Ciemnoniebieski – Martwa natura