Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Satin Bow Liquid Blusher

250 kr
13.4 ML | 18656.72 kr / 1L

Satin Bow

Satin BowIt's RaspberryRibbon RevealTender Tulip

Lätt färgat rouge med squalane som är enkelt att applicera och blanda ut.​

  • Fjäderlätt konsistens och lätt färgat​
  • Innehåller squalane​
  • Dermatologiskt testat​
  • 92% naturliga ingredienser*​
  • Passar bra med: blendingborste och sminksvamp​ ​

*Naturligt ursprung definieras och beräknas enligt ISO 16128.

Combine with

Image of Glass Divine Highlighter
Image of Ögonbrynslaminering
Out of stock

Andra köpte också

Orchid Park Sheer Lip Colour – Orchid Park – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Klassisk trenchcoat – Mörk mullvad – stilleben
Topp med halvpolo – Stark orange – stilleben
Rynkad topp – Svart – stilleben
Tote i mesh med läderdetaljer – Blå – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Bomullsskjorta med figurnära midja – Mörkbrun – lookbook
Rätstickad ullhalsduk – Ljusblå – stilleben
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Mullvad – stilleben
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+7
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Svart – stilleben
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Tröja i mohairblandning – Beige – lookbook
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Bouclékappa i ull – Mörkgrå – stilleben
Sidenskjorta – Mörkblå – stilleben
+2
New100% siden