Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

More Pistachio Nail Colour

£ 11
10 ML | £ 1100.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Royal Spice Nail Colour - Royal Spice - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Beetle Green Nail Colour - Beetle Green - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Blue Art Nail Colour - Blue Art - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Vivid Vermilion - Vivid Vermilion - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Terra Rosa Nail Colour - Terra Rosa - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22

Others also bought

Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Alpaca-Blend Knitted Cardigan - Green - Still Life
Large Mohair-Blend Scarf - Dark Grey Melange - Still Life
Boiled Merino Cardigan - Lilac - Still Life
New100% merino wool
Wool-Cashmere Mock Neck Jumper - Black - Still Life
Ribbed Midi Dress - Off White - Lookbook
Barrel-Leg Jeans - Light Khaki - Still Life
+10
100% cotton
Sicilian Sunrise Hand Cream​ - Sicilian Sunrise - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Straight Press-Crease Trousers - Dark Green - Still Life
Fleur de Mimosa Hand Cream - Fleur de Mimosa - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Collared Bomber Jacket - Burgundy - Still Life
Tapered Jeans - Medium blue - Still Life
Barrel‑Leg Cropped Trousers - Off White - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Draped Cowl-Neck Top - Dark Red - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
Wool-cotton
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Leather Sock Boots - Dark Brown - Still Life
Knitted Collar Cardigan - Bright Blue - Still Life
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Dark Red - Still Life
+1
NewWool-cotton