Skip to:

Sale: Up to 50% off

logo

Cold Marble Nail Colour

£ 5£ 11
10 ML | £ 500.00 / 1L
Sale

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
£ 5£ 11
10 ML | £ 500 / 1 L
+22
Sale
Mild Matcha Nail Colour - Mild Matcha - Still Life
£ 5£ 11
10 ML | £ 500 / 1 L
+22
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
£ 5£ 11
10 ML | £ 500 / 1 L
+22
Sale
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Rhinestone Roses Nail Colour - Rhinestone Roses - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Peony Ghost Nail Colour - Peony Ghost - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Terra Rosa Nail Colour - Terra Rosa - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22

Others also bought

Early Sepia Satin Lip Colour - Early Sepia - Still Life
£ 9£ 19
3.8 G | £ 2368.42 / 1 KG
+6
Sale
Long-Sleeve Merino Wool Top - Black - Still Life
Sale100% merino wool
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Dreamy Camel Satin Lip Colour - Dreamy Camel - Still Life
£ 9£ 19
3.8 G | £ 2368.42 / 1 KG
+6
Sale
Scarlet Shade Nail Colour - Scarlet Shade - Still Life
£ 5£ 11
10 ML | £ 500 / 1 L
+22
Sale
Base Coat - Base Coat - Still Life
£ 5£ 11
10.0 ML | £ 500 / 1 L
Sale
Cassis Keeper Nail Colour - Cassis Keeper - Still Life
£ 5£ 11
10 ML | £ 500 / 1 L
+22
Sale
Tapered Wool Jacket - Beige - Still Life
Sale
Rib-Knitted Long Dress - Black - Still Life
Sale
Rouge Icon Lip Pencil - Rouge Icon - Still Life
£ 7£ 14
1.21 G | £ 5785.12 / 1 KG
+1
Sale
V-Neck Cotton Jumper - Mustard - Still Life
Sale100% cotton
Cotton Racerback Top - Pink - Still Life
Sale100% cotton
Rib-Knit Cardigan - Grey Melange - Still Life
SaleWool-cotton
Shimmer Shells Nail Colour - Shimmer Shells - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Wool-Cotton V-Neck Jumper - Grey - Still Life
+1
NewWool-cotton
Femme Flair Lip Gloss - Femme Flair - Still Life
£ 7£ 14
4.0 ML | £ 1750 / 1 L
+2
Sale
Dried Petals Cheek & Lip - Dried Petals - Still Life
£ 9£ 18
5.0 G | £ 1800 / 1 KG
Sale
Boxy Jacket - Dark Brown - Still Life
£ 69£ 119
Sale
Tapered Knit Cardigan - Dark Grey - Still Life
SaleWool-cotton
Knitted Sweater - Dark Brown - Lookbook
£ 27£ 47
Sale
Triangle Bikini Top - Yellow/Checked - Still Life
Sale
Sleeveless Top - White - Still Life
Rib-Knit Cotton Cardigan - Marled Green - Still Life
Mohair Blend Top - Dark Blue/Cool Blue - Still Life
Salecotton-wool-mohair