Skip to:

Sale: New styles added

logo

Quiet Blue Nail Colour

£ 11
10 ML | £ 1100.00 / 1L

High-pigmented, fast dry nail colour, with a glossy finish. Gives full coverage with two coats. 10ml / 0.34 fl. oz.

  • Solid shades give full coverage in two coats.​
  • Vegan formula​.
  • Goes great with: Base Coat, Nail Colour​.

Vegan formula means that this product formula does not contain any ingredients with animal origin.

Similar items

Ocean Magic Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Sequin Flora Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Smooth Indigo Nail Colour - Smooth Indigo - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Metallic Mocha Nail Colour - {{variantName}} - Descriptive Detail
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Mermaid Hint Nail Colour - Mermaid Hint - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Metallic Blue Nail Colour - Metallic Blue - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Blue Art Nail Colour - Blue Art - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Vivid Vermilion - Vivid Vermilion - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Trusted Mocha Nail Colour - Trusted Mocha - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Pretty Prism Nail Colour - Pretty Prism - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22

Others also bought

Amber Noir Hand Cream - Amber Noir - Still Life
£ 6
30 ML | £ 200 / 1 L
8 scents
Collared Bomber Jacket - Dark Brown - Still Life
Alpaca-Blend Cardigan - Dark Brown - Still Life
Pearlescence Nail Colour - Pearlescence - Still Life
£ 11
10 ML | £ 1100 / 1 L
+22
Cotton Midi Dress - Light Blue - Still Life
100% cotton
Cuff Set - Silver/Blue - Still Life
Boxy Knit Jumper - Green - Still Life
+5
NewWool-cotton
Voluminous Belted Wool Coat - Dark Mole Melange - Still Life
Boxy Cotton T-Shirt - White - Still Life
+4
100% organic cotton
Stand-Collar Drawstring Jacket - Dark Blue - Still Life
Plain-Knit Wool Top - Lilac - Still Life
+2
New100% wool
Alpaca-Blend Knitted T-Shirt - Mole - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Blue - Still Life
+5
NewWool-cotton
Relaxed Trench Coat - Beige - Still Life
Gathered Side Placket Top - Dark Grey - Still Life
Long Wool Coat - Black - Still Life
Boxy Knit Jumper - Dark Brown - Still Life
+5
NewCotton-wool
Relaxed Knit Jumper - Dark Red - Lookbook
Ribbed Long-Sleeve Top - Dark Brown - Lookbook
Merino Wool Polo Neck Top - Dark Brown - Lookbook
+1
New100% merino wool
Leather Tote Bag - Dark Brown - Still Life
Cotton Crew-Neck T-Shirt - White - Still Life
+7
100% cotton
Tie-Waist Cotton Shirt - White - Still Life
+1
New100% cotton
Wide-Leg Jeans - Dark Blue - Still Life
+7
New