Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Pannband i kashmir

320 kr
100% kashmir

Vit

VitSvart

Detta pannband är stickat av mjuk kashmir som håller både huvud och öron varma i de kallaste klimat.

Liknande produkter

Pannband i kashmir – Vit – stilleben
100% kashmir
Ribbat pannband i kashmir – Grå/Melange – stilleben
100% kashmir
Ribbat pannband i kashmir – Mörkbrun – stilleben
100% kashmir
Brett klassiskt diadem – Mörkbrun – stilleben
Vridet hårband i mohairblandning – Ljusgul – stilleben
Ribbat pannband i kashmir – Röd – stilleben
100% kashmir
Vridet hårband i mohairblandning – Mörkgrå/melerad – stilleben
Mössa i borstad kashmir – Ljusrosa – stilleben
100% kashmir
Mössa i kashmir – Crèmevit – stilleben
+7
100% kashmir
Stickad huva i kashmir – Mörkbrun – stilleben
New100% kashmir

Andra köpte också

Mössa i kashmir – Crèmevit – stilleben
+7
100% kashmir
Stor mjuk halsduk i ull – Vit – stilleben
Pannband i kashmir – Vit – stilleben
100% kashmir
Ribbat pannband i kashmir – Mörkbrun – stilleben
100% kashmir
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Necessär i canvas – Miami Muse – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Mörkbrun – stilleben
Mössa i borstad kashmir – Crèmevit – stilleben
100% kashmir
Ribbat pannband i kashmir – Röd – stilleben
100% kashmir
Boxig stickad tröja – Mörkgrå – stilleben
+5
Bomull-ull
Kortärmad kashmirtopp – Mörkbrun – stilleben
100% kashmir
Brett klassiskt diadem – Mörkbrun – stilleben
Kort trenchcoat – Vinröd – stilleben
Trikåtopp med knytning i midjan – Svart – lookbook
Cardigan i borstad kashmir – Mörkbrun – stilleben
+1
New100% kashmir
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Perle de Coco Body Mist​ – Perle de Coco – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Rynkad topp – Vit – stilleben
Mössa i borstad kashmir – Ljusrosa – stilleben
100% kashmir
Cardigan i ull och bomull med lös passform – Mullvad – stilleben
Cardigan i merinoull – Mullvad – stilleben
100% ull
Dra-på-byxor i ull – Mörk mullvad – stilleben
New100% ull
Pink Noon Parfymolja – Pink Noon – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Stickad t-shirt i bomull – Off-white – stilleben
100% bomull