Gå till:

Endast för medlemmar – förtur till rean. Bli medlem eller logga in för att shoppa nu.

logo

Miami Muse Necessär i canvas

320 kr
169 G | 1893.50 kr / 1kg

Miami Muse

Pink NoonMiami MuseFleur de MimosaSicilian Sunrise

Den här mellanstora necessären ger smidig förvaring och skydd utifrån och in. Tillverkad i ett tåligt bomullstyg och har en dragkedja upptill med en dragflik i matchande färg. Med en innerficka för mindre föremål. 

Djup: 12 cm

Höjd: 12 cm

Bredd: 22 cm

Liknande produkter

Stor shopper i spaltmocka – Blå – stilleben
Stor shopper i spaltmocka – Mörkbrun – stilleben
Skulpterad mobilväska i spaltmocka – Mörkblå – stilleben

Andra köpte också

Klassisk trenchcoat – Svart – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Kontrastfärgat armband av metall och harts – Blå/Guld – stilleben
Remsandaler med blockklack – Beige – stilleben
Pannband i kashmir – Vit – stilleben
100% kashmir
Cardigan i borstad kashmir – Mörkbrun – stilleben
+1
New100% kashmir
Linneskjorta med plisserad midja – Mörkbrun – stilleben
Kort trenchcoat – Beige – stilleben
Liten korthållare – Brun – stilleben
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben
Omlottblus i bomull – Ljusblå – stilleben
100% bomull
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Taupebrun – lookbook
Skräddad cirkelskuren kjol – Svart – stilleben
Ribbad långärmad topp – Mörkröd – stilleben
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perle de Coco Doftljus – Perle de Coco – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Amber Noir Eau de Toilette – Amber Noir – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Vida jeans – Ljusblå – stilleben
+7
Oversized tote – Mörkblå – stilleben
New
Pointellestickad cardigan i mohairblandning – Grå – stilleben
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Boxig t-shirt i bomull – Grå – stilleben
+4
100% ekologisk bomull