Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Parfymolja

220 kr
6 ML | 36666.67 kr / 1L

Resevänlig roll-on-parfymolja med en blommig doft som håller länge och för tankarna till exotiska vita blommor och solnedgångar på en ö långt borta.​

Toppnoter: bergamot, williamspäron (Aromaspace)​ 

Hjärtnoter: jasmin, tuberos, frangipani​

Basnoter: salt vanilj, mysk, sandelträ​ ​

  • Doftfamilj: blommig​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Pink Noon Eau de Toilette – Pink Noon – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Paper Blossom Eau de Toilette – Paper Blossom – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Kofta i merinoull med omlott – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Klänning i linnemodell – Brun – stilleben
Croppad rynkad topp – Svart – stilleben
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Mörkbrun – stilleben
Bomullsskjorta – Brun-/blårandig – stilleben
+2
100% bomull
Sardonyx Fire Minibodymist – Sardonyx Fire – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Topp i pointelle- och jacquardstickad bomull – Vit – stilleben
Midilång slipklänning i satin – Svart/blommig – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Hundtandsmönstrad klänning – Grå/rutig – stilleben
Perle de Coco Minibodymist – Perle de Coco – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Oversized bomullsskjorta – Vit – stilleben
+1
New100% bomull
Stickad tröja med avslappnad passform – Vit – lookbook
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Brett klassiskt diadem – Mörkbrun – stilleben