Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Moon Mosaic Krämögonskugga

250 kr
4.5 ML | 55555.56 kr / 1L
Out of stock

Moon Mosaic

Little LustreRadiant RaysMagnet PowerHello OliveOld CopperMoon MosaicMauve MontageSupernova Sight

Högpigmenterad färg, byggbar och med en krämig konsistens. ​ ​

  • Metallic​
  • Hållbar ​
  • Kladdar inte​
  • Högpigmenterad​
  • Intensiv finish​
  • Vegansk​
  • Dermatologiskt testad​
  • Appliceras med fingertopparna eller en Duoborste för ögon​
  • Passar bra med: eyeliner, kajalpenna, mascara​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.​ ​

Användning:​ Använd fingertopparna eller en Duoborste för ögon och applicera ett tunt lager på ögonlocket. Blanda och dutta ut ordentligt, se till att färgen går hela vägen ner till fransarna. Du kan applicera ögonskuggan i flera lager tills du har uppnått önskad look.​ ​

Combine with

Image of Matte Lip Colour
120 kr250 kr
Rea
Image of Balm Highlighter
120 kr250 kr
Rea

Liknande produkter

Rouge Shadows Eye Colour Palette – Rouge Shadows – stilleben
320 kr
6.2 G | 51612.9 kr / 1 KG
Eye Colour Palette – Printed Waves – stilleben
320 kr
6.2 G | 51612.9 kr / 1 KG

Andra köpte också

Lång ullkappa – Svart – stilleben
Back in stock
Bouclékappa i ull – Mörkbrun – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
+2
Back in stock
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+6
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Mullvad – stilleben
Minikjol – Svart – stilleben
690 kr
New
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Svart – stilleben
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Mosaikring i mässing – Gold/Multi Colour – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Barrel Leg Jeans – Mellanblå – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörk mullvad – stilleben
+5
Bomull-ull
Tröja i mohairblandning – Beige – lookbook
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Bouclékappa i ull – Mörkgrå – stilleben
Sidenskjorta – Mörkblå – stilleben
+1
New100% siden
Veckad midikjol – Mörkblå – stilleben
Ribbad långärmad topp – Mörkbrun – lookbook
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
Stickad cardigan i alpackablandning – Klarblå – stilleben