Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Berry Beat Matte Lip Colour

120 kr250 kr
3.7 G | 32432.44 kr / 1kg
Rea

Ett matt läppstift som ger en sammetslen finish.​ ​

  • Lätt men ändå heltäckande​
  • Hög pigmentering​
  • Innehåller risvax och solrosvax​
  • Bekvämt på läpparna​
  • Ingen torr känsla​
  • Dermatologiskt testat​
  • Perfekt med: läppenna​ ​

 

Combine with

Image of Tender Tulip Flytande rouge
Out of stock
Image of Balm Highlighter
120 kr250 kr
Rea

Liknande produkter

Satin Lip Colour – Bouquet – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Dreamy Camel Halvmatt läppstift – Dreamy Camel – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Satin Lip Colour – French Taupe – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Satin Lip Colour – Early Sepia – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Satin Lip Colour – Pomegranate – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Rustic Roses Satin Lip Colour – Rustic Roses – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Peach Print Läppstift med lätt täckning – Peach Print – stilleben
120 kr250 kr
3.5 G | 34285.71 kr / 1 KG
+3
Rea
Orchid Park Sheer Lip Colour – Orchid Park – stilleben
250 kr
3.5 G | 71428.57 kr / 1 KG
+3
Satin Lip Colour – Rosy Clue – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Sienna Stunner Halvmatt läppstift – Sienna Stunner – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6

Andra köpte också

adidas Superstar II W – Gräddvit/svart – stilleben
Rea
Pointellestickad cardigan i mohairblandning – Rosa – stilleben
Ribbstickad cardigan – Mörkblå – stilleben
ReaBomull-ull
Jumpsuit i manchester med skärp – Vinröd – lookbook
ReaOnline exclusive
Stor mjuk halsduk i ull – Mörkröd – stilleben
New100% ull
Rouge Icon Läppenna – Rouge Icon – stilleben
90 kr170 kr
1.21 G | 74380.17 kr / 1 KG
+1
Rea
Lip Gloss – Slightly Brown – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
Ribbstickad midiklänning – Mörkgrå – stilleben
Rea100% bomull
Satin Lip Colour – Early Sepia – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Cassis Keeper nagellack – Cassis Keeper – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Veckad minikjol i denim – Mörkblå – stilleben
490 kr990 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
Rea
Satin Lip Colour – Pomegranate – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Cutout-ring i mässing – Silver – stilleben
Mössa i ullblandning – Röd – stilleben
+5
NewUll-mohair
Dried Petals Kind- och läppfärg – Dried Petals – stilleben
100 kr220 kr
5.0 G | 20000 kr / 1 KG
Rea
adidas SL 72 OG – Brun/rosa – stilleben
690 kr1199 kr
Rea
Långärmad ulltopp – Svart – stilleben
Rea
Dreamy Camel Halvmatt läppstift – Dreamy Camel – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Skräddade byxor med pressveck – Svart – stilleben
Rynkad miniklänning i siden – Brons – stilleben
950 kr1590 kr
Tidigare nedsatt pris: 1090 kr
Rea100% siden
A-linjeskuren kjol – Mörkbrun – stilleben
330 kr690 kr
Tidigare nedsatt pris: 370 kr
Rea
Avsmalnande linnekavaj – Brun – stilleben
750 kr1590 kr
Tidigare nedsatt pris: 850 kr
Rea