Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Soot Smudge Ögonpenna

120 kr220 kr
1.3 G | 92307.70 kr / 1kg
Rea

Soot Smudge

Bold BronzeLion LookSoot SmudgeFamous BrownSapphire Vision

Högpigmenterad kajalpenna som sitter länge, är enkel att applicera och som kan lätt kan ge sotningseffekt. ​

  • Med ett liten svamp i andra änden​
  • Vattenfast. Sitter länge​
  • Oftalmologiskt testad​
  • Passar bra med: mascara, krämögonskugga och ögonskuggspalett ​
  • Använd en pennvässare som är avsedd för kajalpennor i plast

 

Combine with

Image of Satin Lip Colour
Image of Powder Blush
120 kr250 kr
Rea

Liknande produkter

Eyeliner – Ink Spill – stilleben
120 kr220 kr
1.1 ML | 109090.91 kr / 1 L
Rea

Andra köpte också

Lip Gloss – Slightly Brown – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
Sienna Stunner Halvmatt läppstift – Sienna Stunner – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Stickad cardigan i alpackablandning – Grå/Melange – stilleben
Oversized cardigan i mohairblandning – Mörkblå – stilleben
Baddräkt med rosetter – Svart – stilleben
Eyeliner – Ink Spill – stilleben
120 kr220 kr
1.1 ML | 109090.91 kr / 1 L
Rea
Dra-på-byxor i ull – Mörk mullvad – stilleben
New100% ull
Stickad tröja – Svart – stilleben
450 kr690 kr
ReaUll-bomull
Ribbade sidenstrumpor – Röd – stilleben
Femme Flair Läppglans – Femme Flair – stilleben
90 kr170 kr
4.0 ML | 22500 kr / 1 L
+2
Rea
Ribbade sidenstrumpor – Ljusblå – stilleben
Krämrouge – Valentine – stilleben
120 kr270 kr
11.3 G | 10619.47 kr / 1 KG
+1
Rea
Krämrouge – Favourite Flower – stilleben
120 kr270 kr
11.3 G | 10619.47 kr / 1 KG
+1
Rea
Derbyskor i läder – Svart – stilleben
750 kr1590 kr
Rea
Derbyskor i läder – Beige/ Ormimitation – stilleben
650 kr1590 kr
ReaOnline exclusive
Boxig t-shirt i bomull – Vit – stilleben
+3
100% ekologisk bomull
Rynkad blus med knytband – Mörk mullvad – stilleben
Stiftörhängen med stav – Guld – stilleben
Ocean Magic Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Riviera Touch nagellack – Riviera Touch – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+16
adidas Tokyo W – Vit med svarta detaljer – stilleben
850 kr1199 kr
Rea
Scarlet Shade nagellack – Scarlet Shade – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
adidas Tokyo W – Gräddvit/svart – stilleben
850 kr1199 kr
Rea
Dried Petals Kind- och läppfärg – Dried Petals – stilleben
100 kr220 kr
5.0 G | 20000 kr / 1 KG
Rea