Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Rouge Icon Matte Lip Colour

120 kr250 kr
3.7 G | 32432.44 kr / 1kg
Rea

Ett matt läppstift som ger en sammetslen finish.​ ​

  • Lätt men ändå heltäckande​
  • Hög pigmentering​
  • Innehåller risvax och solrosvax​
  • Bekvämt på läpparna​
  • Ingen torr känsla​
  • Dermatologiskt testat​
  • Perfekt med: läppenna​ ​

 

Liknande produkter

Satin Lip Colour – French Taupe – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Dreamy Camel Halvmatt läppstift – Dreamy Camel – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Satin Lip Colour – Bouquet – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Peach Print Läppstift med lätt täckning – Peach Print – stilleben
120 kr250 kr
3.5 G | 34285.71 kr / 1 KG
+3
Rea
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Satin Lip Colour – Early Sepia – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Rustic Roses Satin Lip Colour – Rustic Roses – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Rouge Icon Lip Colour & Lip Pencil Kit – Rouge Icon – stilleben
320 kr
30 G | 10666.67 kr / 1 KG
Sienna Stunner Lip Colour & Lip Pencil Kit – Sienna Stunner – stilleben
320 kr
30 G | 10666.67 kr / 1 KG
Satin Lip Colour – Rosy Clue – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6

Andra köpte också

Stickad topp i alpackablandning – Beige – stilleben
370 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 490 kr
Rea
Rouge Icon Läppenna – Rouge Icon – stilleben
90 kr170 kr
1.21 G | 74380.17 kr / 1 KG
+1
Rea
Bomullsskjorta – Rosa/röda ränder – stilleben
490 kr890 kr
Tidigare nedsatt pris: 550 kr
+2
Rea100% bomull
Långärmad topp i merinoull – Svart – stilleben
Rea100 % merinoull
Oversized cardigan i mohairblandning – Mörkblå – stilleben
Kabelstickad väst med halvpolo – Mörkblå – stilleben
ReaUll-bomull
Ballerinaskor i läder med korsade remmar – Grå läder – stilleben
Linne med fyrkantig ringning – Röd – stilleben
100 kr250 kr
Tidigare nedsatt pris: 120 kr
Rea
Scarlet Shade nagellack – Scarlet Shade – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Ribbad långärmad topp – Mörkröd – stilleben
Mohairblandad tröja med ballongärm – Ljusbeige – stilleben
Stickad väst – Marinblå – stilleben
370 kr690 kr
ReaUll-bomull
V-ringad ulltröja – Khakigrön – stilleben
550 kr890 kr
Rea100 % merinoull
Satin Lip Colour – Bouquet – stilleben
120 kr250 kr
3.8 G | 31578.95 kr / 1 KG
+6
Rea
Stickad tröja – Svart – stilleben
450 kr690 kr
ReaUll-bomull
Cassis Keeper nagellack – Cassis Keeper – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Jeansjacka med skulpterad silhuett – Tvättad mellanblå – stilleben
Mild Matcha nagellack – Mild Matcha – stilleben
60 kr120 kr
10 ML | 6000 kr / 1 L
+22
Rea
Tröja i kashmir och bomull – Beige – stilleben
ReaKashmir-bomull
Figurnära midiklänning i bomullstrikå – Svart – stilleben
390 kr790 kr
Tidigare nedsatt pris: 450 kr
Rea100% ekologisk bomull
Satin Lip Colour – The Red – stilleben
250 kr
3.8 G | 65789.47 kr / 1 KG
+6
Boxig stickad tröja – Mörkbrun – stilleben
+5
NewBomull-ull
Anorak med huva – Svart – stilleben
790 kr1390 kr
Rea
Ribbstickad cardigan – Mörkblå – stilleben
ReaBomull-ull