Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Arabesque Wood handtvål

90 kr
250 L | 0.36 kr / 1L
Out of stock

Arabesque Wood

Perle de CocoArabesque Wood
Daglig njutningsfull handtvål som ser till att händerna är perfekt rengjorda, vårdade och härligt doftande. Färsk citron och ingefära adderar en frisk doft till det träiga djupet av mossa och bärnsten. 250 ml

Mild rengöring som motverkar torra händer.

Liknande produkter

Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter

Andra köpte också

Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
Lång ullkappa – Svart – stilleben
New
Oversized utilityjacka med dragsko – Mörkbrun – stilleben
T-shirt i bomull med rund hals – Vit – stilleben
Kofta i merinoull med omlott – Grå/Melange – stilleben
New100 % merinoull
Skräddade byxor med lös passform – Svart – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Svart – stilleben
Omlottcardigan i mohairblandning – Beige – stilleben
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning – Grå – stilleben
Polotröja i ull – Mörkbrun – lookbook
+1
New100 % merinoull
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben
Stickad tröja med avslappnad passform – Mullvad/beige – lookbook
Vida jeans – Mellanblå – stilleben
+8
Tote i läder – Mörkbrun – stilleben
New
Ribbstickad ulltopp med båtringning – Mörkbrun – stilleben
Stickad cardigan i alpackablandning – Grön – stilleben
Jacka i dubbelsidig ullblandning – Mullvad – stilleben
Stickad tröja med avslappnad passform – Svart – lookbook
Vida jeans – Mörkblå – stilleben
+8
New
Långärmad bomullstopp – Vinröd – stilleben
Online exclusive
Ribbad långärmad topp – Svart – lookbook
Oversized kappa – Brun – stilleben
New
Ulltopp – Grå – stilleben
790 kr
New100% ull
Stickad cardigan i alpackablandning – Rosa – stilleben