Gå till:

Rea: Nya looks tillagda

logo

Handtvål

Upptäck handtvålar i våra signaturdofter. Blommiga, varma och träiga noter ger en subtil doft som dröjer sig kvar på huden. Kombinera med handlotion i samma doft för en komplett handvårdsrutin.

Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
6 av 6 produkter