Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Pink Noon Handtvål

100 kr
250 ML | 400.00 kr / 1L

Lyxig tvål som effektivt både rengör och vårdar händerna. ​ Med en blommig doft.​ ​

Toppnoter: bergamott och williamspäron (Aromaspace).​

Hjärtnoter: jasmin, tuberos och frangipani.​

Basnoter: salt vanilj, mysk och sandelträ.​ ​

  • Gör dina händer silkeslena.​
  • Innehåller den fuktgivande ingrediensen glycerin.​
  • Vegansk.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

Veganska produkter innehåller inga ingredienser med animaliskt ursprung.

Andra köpte också

Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben
Pink Noon Eau de Toilette – Pink Noon – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Nagellack – Pearlescence – stilleben
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
adidas Handball Spezial Sneakers – Mörkröd – stilleben
New Balance 740-sneakers – Vit – stilleben
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Vågigt armband – Guld – stilleben
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Miami Muse Kroppsskrubb – Miami Muse – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Stickad cardigan i alpackablandning – Mole – stilleben
Trekantig scarf i ull – Mörkbrun – stilleben
100% ull
Strumpor i ullblandning – Ljusblå – stilleben
Ribbstickad tenniströja i merinoull – Mörkblå – stilleben
Croppade jeans med vida ben – Ljusblå – stilleben
Dubbelknäppt kappa i ull – Mörk mullvad/melerad – stilleben
+2
Back in stock
Omlottblus – Grå/leopardmönstrad – stilleben
Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Rynkad topp – Svart – stilleben
Oversized bomullsskjorta – Blå – stilleben
+1
100% bomull