Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Bodywash

Duschtvål och duschgel i våra signaturdofter som rengör huden och lämnar en subtil doft. Kombinera med body lotion i samma doft för en komplett kroppsvårdsrutin.

Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Amber Noir Duschtvål – Amber Noir – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben
Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
6 av 6 produkter