Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Bodylotion

Upptäck återfuktande body lotions och kroppskrämer i våra signaturdofter. Applicera efter dusch eller bad för mjuk hud och en subtil doft som dröjer sig kvar.

Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Arabesque Wood Kroppslotion – Arabesque Wood – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
3 av 3 produkter