Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Handlotion

Utforska våra handlotions med signaturdofter. Återfuktande handkräm som mjukgör händerna och lämnar en subtil doft. Applicera vid behov under dagen.

Handkräm​ – Perle de Coco – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Arabesque Wood Handkräm – Arabesque Wood – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Nine Notes Handkräm​ – Nine Notes – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Fleur de Mimosa Handkräm – Fleur de Mimosa – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm​ – Amber Noir – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Set med tre handkrämer – Blå/röd/gul – stilleben
190 kr
90 ML | 2111.11 kr / 1 L
Pink Noon Handkräm – Pink Noon – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Handcreme – Pink Noon – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sardonyx Fire handkräm – Sardonyx Fire – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med handtvål och handkräm – Arabesque Wood – stilleben
2 dofter
Arabesque Wood handkräm – Arabesque Wood – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
20 av 20 produkter