Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Punk Bouquet Body wash

170 kr
350 ML | 485.72 kr / 1L

Rikt löddrande duschgel med en doft av vanilj och ros.​ ​

Toppnoter: mandel, tangerin, grönt äpple​

Hjärtnoter: cyklamen, tigerorchidé, lotusblomma ​

Basnoter: vanilj, tonkabönor, trädmossa​ ​

  • Gör huden ren, fräsch och mjuk.​
  • Tillverkad i Italien.​ ​

 

Liknande produkter

Sardonyx Fire Set med duschtvål & bodylotion – Sardonyx Fire – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter

Andra köpte också

Punk Bouquet Kroppsskrubb – Punk Bouquet – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Amber Noir Handtvål – Amber Noir – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sequin Flora Nagellack – {{variantName}} – detaljerad beskrivning
120 kr
10 ML | 12000 kr / 1 L
+22
Set med handtvål och handkräm – Punk Bouquet – stilleben
2 dofter
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Punk Bouquet Eau de Toilette – Punk Bouquet – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Perfect Pistachio Set med duschtvål & bodylotion – Perfect Pistachio – stilleben
Pink Noon Bodymist – Pink Noon – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Punk Bouquet handkräm – Punk Bouquet – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Perle de Coco Eau de Toilette – Perle de Coco – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Strukturmönstrad minikjol – Beige/Melange – lookbook
Pink Noon Handtvål – Pink Noon – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Sicilian Sunrise Bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Amber Noir Bodylotion – Amber Noir – stilleben
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Punk Bouquet Bodymist – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Knälång slipkjol – Svart – stilleben
Topp med rynkad knäppning i sidan – Mörkgrå – stilleben
Miami Muse Bodymist – Miami Muse – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Set med chunky hoops – Silver – stilleben
Online exclusive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Mössa i ullblandning – Blå/brun – stilleben
+5
NewUll-mohair
Randiga strumpor – Gul/randig – stilleben