Gå till:
Gå till navigering
chevron-down
Gå till huvudinnehåll
chevron-down
Gå till sidfot
chevron-down
Rea: Upp till 50% rabatt
Rea: Upp till 50% rabatt
arrow-right
logo
menu
search
ellipsis
account
ellipsis
account
favourite-inactive
favourite-inactive
bag
bag
Visa produkter
Visa produkter
close
chevron-down
close
chevron-down
Perle de Coco Glow bodylotion
favourite-inactive
170 kr
300 ML | 566.67 kr / 1L
Out of stock
Perle de Coco
Hitta i butik
chevron-down
Välj storlek
chevron-down
Djupt återfuktande men ändå lätt kroppskräm fylld med bronspärlor för att ge huden en varm lyster. Väldoftande av toner av mjölkig kokosnöt, varm vanilj och söt kola. 350 ml/11,83 fl. oz.
Recensioner (8)
rating-star
rating-star
rating-star
rating-star
rating-star
rating-star
4.5
chevron-right
chevron-right
Information & passform
chevron-right
chevron-right
Material
chevron-right
chevron-right
Frakt och betalning
chevron-right
chevron-right
Matchande set
plus
favourite-inactive
Sicilian Sunrise Eau de Toilette
plus
favourite-inactive
Roll on Perfume
plus
favourite-inactive
Punk Bouquet Glow Body Scrub
plus
favourite-inactive
Glow Body Mist
plus
favourite-inactive
Perle de Coco Body Mist
Liknande produkter
plus
favourite-inactive
Sicilian Sunrise Bodylotion
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
plus
favourite-inactive
Amber Noir Bodylotion
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
plus
favourite-inactive
Arabesque Wood Kroppslotion
190 kr
350.0 ML | 542.86 kr / 1 L
3 dofter
Andra köpte också
plus
favourite-inactive
Dubbelknäppt kappa i ull
2790 kr
+2
New
plus
favourite-inactive
Oversized utilityjacka med dragsko
1590 kr
New
plus
favourite-inactive
Lång ullkappa
3290 kr
New
plus
favourite-inactive
Skräddade byxor med lös passform
890 kr
New
plus
favourite-inactive
Dubbelknäppt kappa i ull
2790 kr
+2
New
plus
favourite-inactive
Omlottcardigan i mohairblandning
1290 kr
plus
favourite-inactive
V-ringad tröja i ull- och bomullsblandning
690 kr
+1
New
Ull-bomull
plus
favourite-inactive
Kofta i merinoull med omlott
790 kr
New
100 % merinoull
plus
favourite-inactive
Polotröja i ull
690 kr
+1
New
100 % merinoull
plus
favourite-inactive
Topp med rynkad knäppning i sidan
690 kr
100% bomull
plus
favourite-inactive
T-shirt i bomull med rund hals
270 kr
+7
100% bomull
plus
favourite-inactive
Stickad tröja med avslappnad passform
550 kr
+4
plus
favourite-inactive
Vida jeans
990 kr
+8
plus
favourite-inactive
Tote i läder
1890 kr
New
plus
favourite-inactive
Ribbstickad ulltopp med båtringning
790 kr
100% ull
plus
favourite-inactive
Stickad cardigan i alpackablandning
990 kr
+6
New
plus
favourite-inactive
Stickad tröja med avslappnad passform
550 kr
+4
plus
favourite-inactive
Långärmad bomullstopp
370 kr
Online exclusive
plus
favourite-inactive
Vida jeans
990 kr
+8
New
plus
favourite-inactive
Ribbad långärmad topp
320 kr
+5
plus
favourite-inactive
Oversized kappa
3290 kr
New
plus
favourite-inactive
Ulltopp
790 kr
New
100% ull
plus
favourite-inactive
Stickad cardigan i alpackablandning
990 kr
+6
plus
favourite-inactive
Stövletter i läder
1890 kr
+1
New
Beauty
/
Body care
/
Bodylotion
/
Perle de Coco Glow bodylotion