Gå till:

Rea: Upp till 50% rabatt

logo

Sicilian Sunrise Bodylotion

190 kr
350 ML | 542.86 kr / 1L

Återfuktande och lätt bodylotion med en upplyftande doft av nyplockade citroner och solvarmt trä.​ ​

Toppnoter: citron, grapefrukt, röda vinbär​

Hjärtnoter: jasminblad, ananas, päron​

Basnoter: cederträ, mysk, amber​ ​

  • Gör huden silkeslen. ​
  • Innehåller en särskild blandning av oljor: sötmandelolja, fröolja från oljesumpört och macadamiaolja.​
  • Tillverkad i Italien​ ​

 

Andra köpte också

Sicilian Sunrise Body Wash – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Kroppsskrubb – Sicilian Sunrise – stilleben
190 kr
250 ML | 760 kr / 1 L
6 dofter
Sicilian Sunrise Bodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Sicilian Sunrise handtvål – Sicilian Sunrise – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Parfymolja – Sicilian Sunrise – stilleben
220 kr
6.0 ML | 36666.67 kr / 1 L
12 dofter
Sicilian Sunrise Eau de Toilette – Sicilian Sunrise – stilleben
370 kr
50.0 ML | 7400 kr / 1 L
11 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Minibodymist – Sicilian Sunrise – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Online exclusive
Sicilian Sunrise Set med duschtvål & bodylotion – Sicilian Sunrise – stilleben
2 dofter
Sicilian Sunrise Handkräm​ – Sicilian Sunrise – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Punk Bouquet Body wash – Punk Bouquet – stilleben
170 kr
350.0 ML | 485.71 kr / 1 L
3 dofter
Miami Muse Handkräm – Miami Muse – stilleben
120 kr
250.0 ML | 480 kr / 1 L
9 dofter
Miami Muse Minibodymist – Miami Muse – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Arabesque Wood Bodymist – Arabesque Wood – stilleben
170 kr
150.0 ML | 1133.33 kr / 1 L
8 dofter
Amber Noir Handkräm – Amber Noir – stilleben
70 kr
30 ML | 2333.33 kr / 1 L
8 dofter
Smala ovala solglasögon – Vinröd – stilleben
Miami Muse Handtvål – Miami Muse – stilleben
100 kr
250.0 ML | 400 kr / 1 L
4 dofter
Ribbstickad cardigan – Marinblå – stilleben
Ull-bomull
Mössa i borstad mohairblandning – Mörkgrå/melerad – stilleben
Pink Noon Minibodymist – Pink Noon – stilleben
90 kr
50.0 ML | 1800 kr / 1 L
10 dofter
Stickad t-shirt i alpackablandning – Mullvad – stilleben
Ribbstickat linne – Mörkbrun – stilleben
Sicilian Sunrise Doftljus – Sicilian Sunrise – stilleben
270 kr
210.0 G | 1285.71 kr / 1 KG
7 dofter
Skulptural ring med dubbel tvist – Guld – stilleben